Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Ławy fundamentowe

12 lutego 2016 r. na "placu boju" stawili się nasi Wykonawcy. Przywieźli ze sobą niwelator i szalunki. Operator koparki pogłębił i poszerzył wykop, żeby budowlańcy mogli swobodnie wyszalować ławy fundamentowe. Oczywiście nie obyło się bez drobnych i kosztownych problemów. Niestety musieliśmy zainwestować w utwardzenie dojazdu do działki, bo żadne materiały nie mogły być dostarczone. 13 lutego wylaliśmy chudziak i wykonawca wykonał zbrojenie. W poniedziałek 15 lutego wylane zostały ławy fundamentowe.

Wróć do dziennika budowy E12 ECONOMIC Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.204.185.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia