Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Pierwsze kroki w strone Anabela G1

Witam wszystkich zainteresowanych projektem domku Anabela G1 i nie tylko. Wraz z mężem jesteśmy na etapie spraw pozwoleniowych , co już nas wykańcza,całą ta biurokracja zwizwiązana z przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Obawiamy się, że to jeszcze potrwa dłuższy czas, niestety.
Projekt domu już mamy kupiony czeka na Swoją adaptację.
Dzialeczke mamy usytuowaną w województwie podkarpackim , dokładnie w powiecie Ropczycko-Sędziszowskim w miejscowości: Będziemyśl .
postaram się dodać w najbliższym czasie zdjęcie działki. W chwili obecnej jest używana jako działka rolna , ponieważ zdecydowaliśmy, że fundamenty powstaną dopiero na jesień. Miejmy nadzieję, że do tego czasu u poramy się z wszelkimi sprawami papierowymi.

Zachęcam osoby, które też zdecydowali się na Anabele G1 by dzielili się z nami swoim na pewno sporym doświadczeniem i wiedzą.

Wróć do dziennika budowy Anabela G1 Odpowiedz Zacytuj
  • 82.115.74.* 2016-03-02 21:16

    Witam. My również chcemy budować ten dom, mamy już warunki zabudowy ,jutro spotykamy się z architektem. Nasza działka jest budowlana, ale na dawnych łąkach.Budujemy się w Tarnowie, fundamenty tez myślimy zacząć jesienią, budowa będzie trwała 2-3 lat, trochę firma, trochę sami.Chętnie będę się dzieliła doświadczeniem i proszę o wpisy z budowy. Czuję się jak dziecko we mgle jak myślę o wszystkich papierach i formalnościach. Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.230.154.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia