Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

NASZ EDZIO - 21 lipca 2011r

21 lipca 2011r. zaczęliśmy budowę EDKA. Długo szukaliśmy czegoś co sprosta oczekiwaniom wizualnym i funkcjonalnym - na tapecie była SEWERYNA I MARYSIA ale ostatecznie zwyciężył EDZIO :) Dla większości znajomych wydaje się jako DUŻO ZA DUŻY - ale dla mnie jest w SAM RAZ :) (przynajmniej tak mi się wydaje)

Wróć do dziennika budowy Edek G2 Odpowiedz Zacytuj
 • BeataB 2013-03-01 10:30

  Na forum umieściła Pani jako jedyna chyba wnętrze swojego już wybudowanego Edzia. Jestem pod silnym wrażeniem tamtych zdjęć. Od czasu, kiedy zobaczyłam jak Edek wygląda w środku, ciągnie mi się śni, jak wykańczam swojego. jak już napisałam na łamach forum, zdjęcia będą wielką inspiracją dla mnie. POdłogę taką sobie właśnie wymarzyłam u siebie, zastanawiam się też czy nie zostawić tej ściany pomiędzy kuchnią i holem ( w projekcie zrobiłam opcję z przejściem pozostawiając tylko słup z kanałem wentylacyjnym.
  Mam wielki niedosyt, bo chciałabym więcej zdjęc i jeszcze i jeszcze. Czy mogłabym panią prosić o prywatny kontakt ze mną? Tak bardzo chciałabym zapytać Panią o materiały użyte do wykończenia, o koszta...A co do kuchni, to zrezygnowała Pani ze spiżarni czy na zdjęciu tak to tylko wygląda? taka wmęka pomiędzy kominami sama z projektu wynika, czy coś przerabialiście.
  Jak już piszę wszędzie. My mamy wystartować z naszym Edkiem w pomorskim zaraz po Wielkanocy. Nie mogę się doczekać...i tak bardzo się boję. Ale patrząc na ten obrazek na górze i potem na wykończenie parteru, po prostu dostałam skrzydeł.
  Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.
  Beata (

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.228.21.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia