Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

NASZ EDZIO - 21 lipca 2011r

21 lipca 2011r. zaczęliśmy budowę EDKA. Długo szukaliśmy czegoś co sprosta oczekiwaniom wizualnym i funkcjonalnym - na tapecie była SEWERYNA I MARYSIA ale ostatecznie zwyciężył EDZIO :) Dla większości znajomych wydaje się jako DUŻO ZA DUŻY - ale dla mnie jest w SAM RAZ :) (przynajmniej tak mi się wydaje)

Wróć do dziennika budowy Edek G2 Odpowiedz Zacytuj
 • BeataB 2013-03-01 10:30

  Na forum umieściła Pani jako jedyna chyba wnętrze swojego już wybudowanego Edzia. Jestem pod silnym wrażeniem tamtych zdjęć. Od czasu, kiedy zobaczyłam jak Edek wygląda w środku, ciągnie mi się śni, jak wykańczam swojego. jak już napisałam na łamach forum, zdjęcia będą wielką inspiracją dla mnie. POdłogę taką sobie właśnie wymarzyłam u siebie, zastanawiam się też czy nie zostawić tej ściany pomiędzy kuchnią i holem ( w projekcie zrobiłam opcję z przejściem pozostawiając tylko słup z kanałem wentylacyjnym.
  Mam wielki niedosyt, bo chciałabym więcej zdjęc i jeszcze i jeszcze. Czy mogłabym panią prosić o prywatny kontakt ze mną? Tak bardzo chciałabym zapytać Panią o materiały użyte do wykończenia, o koszta...A co do kuchni, to zrezygnowała Pani ze spiżarni czy na zdjęciu tak to tylko wygląda? taka wmęka pomiędzy kominami sama z projektu wynika, czy coś przerabialiście.
  Jak już piszę wszędzie. My mamy wystartować z naszym Edkiem w pomorskim zaraz po Wielkanocy. Nie mogę się doczekać...i tak bardzo się boję. Ale patrząc na ten obrazek na górze i potem na wykończenie parteru, po prostu dostałam skrzydeł.
  Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.
  Beata (

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 18.208.132.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia