Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dziennik budowy - Harold II G1

Ocena dziennika budowy [3,0]:

Budujemy Harolda II - domek elegancki, z przestronnym wnętrzem i idealnie wykorzystaną powierzchnią. Do dzieła! :)

  • Zaczynamy! 2011-11-11 20:32

    Witajcie! Jesteśmy trzyosobową rodzinką - mąż Rafał, logista i spedytor, Filip - 7 miesięcy, raczkujący diabełek :) i ja-Joanna, architekt krajobrazu:) W końcu i na nas przyszedł czas... Decyzja o projekcie była długa i żmudna-bo jak się spodobało mi, to mżonek miał jakieś "ale" i odwrotnie ;) Inną [...]

    Więcej Komentarze [3]
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia