Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

...a tak wyglądają pokoje na górze

tak jak w temacie ..pokoje sa duże choc na fotkach tego nie widac..pozdrawiam wszstkich budujących Loris

Wróć do dziennika budowy Loris G1 Odpowiedz Zacytuj
 • 94.193.88.* 2011-03-31 23:03

  To chyba najbardziej zaawansowana budowa Loris na tym forum.Dom bardzo mi się podoba - gratulacje.
  Czy w każdej sypialni założony jest tylko grzejnik ? Jak duże są te grzejniki i jaka mają moc ?
  Czy mogliby Państwo zdradzić ile wyniósł koszt założenia instalacji centralnego ogrzewania oraz reszty hydrauliki ?

  Z góry dziękuję za odpowiedź,

  Pozdrawiam,

  _MK

 • 80.54.94.* 2011-04-01 12:40

  Bardzo piękny dom, śliczne te pokoje na górze . Bardzo Proszę o zdjęcie łazienki z góry i schodów. z góry dziękuję Asia.

 • elajacek 2011-04-02 07:01

  ...w kazdym pokoju jest tylko grzejnik nie ma podłogówki..podłogówka jest w łazienkach i kuchni..pokoje sa ciepłe nawet teraz jak było mega zimno to temperatura w domu nie spadała ponizej 5 stopni..dom jest ocieplony 15 styropianem ..jezeli chodzi o koszt ogrzewania i hydrauliki to była to kwota ok 50 tys/wszystko/ z tym ze mamy bardzo rozbudowane ogrzewanie ..kominek z płaszczem wodnym ,bufory,wymienniki ciepła i piec na eco groszek ..to wsztystko ze soba wspołpracuje ...
  ..jezeli chodzi o łazienke to jest zmieniona ..z pokoju jest przejscie do garderoby ktora zabrała czesc łazienki..po wybudowaniu okazało sie ze łazienka jest ogromna i w naszym przypadku niepotrzebna..fajnie to wyszło..schody sa drewniane ..pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.231.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia