Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wykończenia poddasza i obawy z tym związane.

Mieliśmy dużą niechęć do gips – kartonów i wykańczania tym materiałem poddasza. Desperacko szukaliśmy innych rozwiązań, które okazywały się bardzo kosztowne i niezbyt trafione. Rozważaliśmy otynkowanie całego poddasza na siatce metalowej, montaż płyt włókowo-cementowych lub montaż boazerii na wszystkich skosach poddasza.
Ostatecznie z pomocą przyszła nam firma, która zagwarantowała nam, że wszelkie obróbki z karton – gipsu wykonane prawidłowo nie mają prawa pękać , po pokryciu specjalną farbą z fakturą są nie do odróżnienia od otynkowanych ścian.
Mamy nadzieję, że się nie zawiedziemy. Nad antresolą wykonaliśmy fragment obróbki skośnej ściany z litej deski, podobnie wykończyliśmy wole oko od środka w sypialni. Planujemy jeszcze inne drewniane detale i wykończenia, chcemy zachować przy tym umiar, tak aby nasza Sandra nie nabrała zanadto „wiejskiego klimatu” .

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
 • packaging 2011-10-14 10:27

  Witam,

  obrobka drewniana wyglada rewelacyjnie.
  No mysle, ze porozmawiam z moja druga polowa nad podobnym rozwiazaniem.

  Gratuluje.

  pwa

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.2.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia