Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Stan "0" i prace społeczne - czyli najmniej wdzięczny etap budowy.

Mnóstwo bardzo ważnej pracy i wysiłku, żeby potem wszystko zasypać.
Ten etap trwał u nas trzy tygodnie, najpierw murowanie, potem żmudne izolacje przeciwwilgociowe oraz termiczne, obsypywanie i zagęszczanie warstwowe, w końcu rury kanalizacyjne i beton –stan „0”.
Dwa miesiące (prac z przerwami technicznymi) zniknęło pod podłogą. Największe dla nas zaskoczenie – GDZIE SIĘ PODZIAŁO TE KILKANAŚCIE 24 TONOWYCH WYWROTEK PIASKU? Teren ledwie zauważalnie się podniósł, no cóż ekipa się chyba bardzo postarała przy zagęszczaniu.
W tym czasie – ponieważ nie mieliśmy nic szczególnego do zrobienia na budowie, a pogoda sprzyjała, postanowiliśmy jako nowi mieszkańcy popracować co nieco społecznie i posprzątać otaczający nas las. Uzbieraliśmy całego mini busa – ku naszemu zaskoczeniu były to głównie „pamiątki” z innych remontów starannie zapakowane w celu ich składowania w lesie…
Nieprawdopodobna jest wręcz bezczynność i nieskuteczność w ściganiu tego typu wykroczeń!

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 100.26.196.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia