Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Przyszli, wstawili i poszli... (okna 8.08.2011r.)

Poszło znakomicie, jednego dnia dom zamknięty, to najleprzy czas ostateczne urochomienie systemu alarmowego.
Jesteśmy zachwyceni wyborem okien drewnianych oraz profesjonalizmem firmy obsługującej montaż.
Zdecydowaliśmy się na pakiet trójszybowy w nadziei na poprawę współczynnika przenikania ciepła, chociaż zdajemy sobie sprawę, że okno typu patio nie jest rozwiązaniem pod tym względem najszczęśliwszym.
No cóż - jak zawsze ze wszystkim - kompromis musiał zostać wyprcowany.
Okna są bardzo ciężkie i sprawiają wrażenie solidnych, przy czym pięknie prezentuje się naturalna struktura słojów.
Współczesne linie produkcyjne zapewniają znakomitą jakość i powtarzalność wyrobów, precyzyjnie się zamykają i są znakomicie zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi.
Nie lubimy imitacji więc plastikowe okna o strukturze drewna nie wchodziły w grę. Drzwi zewnętrzne również są drewniane, choć ich odcień odbiega nieco od koloru okien, mamy nadzieję jednak, że w całości z ceglanym cokołem stworzą spójną całość.
Brama garażowa jest typowa - dłogości 450cm - zamiast wymiarów projektowych 430cm ze względu na koszt zakupu - szersza jest tańsza - a w niczym to nie przeszkadza.
Wykonanie okien - od zamówienia po końcowy montaż to czysta przyjemność, wszystko odbyło się w miłej atmosferze i zajęło nam niewiele czasu.

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
  • 84.85.29.* 2012-12-26 18:08

    Witam, bardzo podobają mi się Wasze okna czy mógłbym dostać namiary na producenta mój e- mail z góry dziękuję

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.235.60.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia