Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Pożegnanie zimy i inne ciekawostki

Kilka zdjęć na zakończenie zimy:
Zdjęcia 1-3) śnieg wygląda urokliwie, ale ten kosz dachowy na skraju tarasu nie jest do końca praktycznym rozwiązaniem, śnieg zsypuje się z dachu i zalega na tarasie przez długi czas (chyba że dla kogoś jest to akurat strona południowa)
Zdjęcie 4) „otake plac zabaw dla dzieciaków walczyłem” - Kościelisko 01.2012r. – jest to ogólnie dostępny plac zabaw na podhalu, chcielibyśmy stworzyć choć namiastkę tego dla naszych pociech – może w jakimś wspólnym czynie społecznym, gdyby gmina pomogła…
Zdjęcie 5) KOZA – pomocna zimową porą po kuligu, można podgrzewać bigosik, winko, ogrzać się – „wspaniałe zwierzę”. Swoją drogą rozważamy najprawdziwsze kozy do strzyżenia trawnika i produkcji mleka/serów. Wystarczy zbudować stajenkę i puścić w teren (uwaga na smakowite sadzonki!). A ile frajdy dla dzieci. Tradycyjna kosiarka to spory wydatek, hałas, nieekologiczne, no i ktoś to musi obsługiwać.

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
 • 178.235.79.* 2013-03-18 17:47

  Witam, my właśnie ruszamy z budowa, i również chcemy zrobic wole oko i antresole. czy mają państwo może więcej zdjęć antresoli, bede wdzieczna o przesłanie. a może byłaby taka możliwość na żywo obejrzenia państwa Sandry? bylibyśmy bardzo wdzięczni

 • 46.169.48.* 2013-11-16 05:47

  Nieładnie zrobione są fale. Nie trzymają płynności linii dachu, tylko są tak sztucznie podgięte... A już tym pudłem nad sypialnią, zniszczyliście całą lekkość tego domu... Być może Wam się to przydaje i podoba, ale po prostu dom stracił proporcje - to wole oko na piętrze powinno być mniejsze.

  Pozdrawiam. :)

 • 213.17.216.* 2014-07-03 11:55

  Włocławek. Ja tych zębów rekina nie zrobiłem nad salonem, w miejscu styku obydwu okien(salonu)postawiłem słup. Mi się zdaje, że lepiej wygląda.I nie ma tej skośnej podpory dachu. Przeszkadza na tarasie.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.2.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia