Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Ocieplenie ścian zewnętrznych - lepiej późno niż później! (15.11.2011r.)

Boom budowlany się skończył i na placu boju pozostały głównie dobre ekipy fachowców – ci na pracę nie narzekają. Czekaliśmy na naszą „brygadę ociepleniowców” ponad dwa miesiące. Na szczęście pogoda dopisała i udało się wykonać część prac - tzn.: przykleić wełnę mineralną (180mm), uprzednio ją impregnując i zaszpachlować zewnętrzną warstwę. Wykonaliśmy również zgodnie z projektem ramki wokół okien. Kolor położymy na wiosnę po wykonaniu podbitki drewnianej, tak by niczego przypadkiem nie uszkodzić.
Poszło dość sprawnie i jesteśmy zadowoleni, czekamy jeszcze na dekarza z parapetami i rynnami spustowymi.
W między czasie druga ekipa rozpoczyna prace nad podbitką, w pierwszej kolejności deska okapowa.
Deski były w tym celu wcześniej przygotowane, strugane czterostronnie, frezowane na łączeniach, impregnowane trzykrotnie z każdej strony. Prawdopodobnie i tak z czasem pojawią się szczeliny i pęknięcia – szczególnie od strony elewacji południowej. No cóż – takie jest naturalne piękno drewna, jeżeli komuś to nie odpowiada można zastosować drewno klejone.

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.235.60.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia