Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

maj 2016

Wszystkie krokwie już na swoim miejscu, teraz czekamy na deskowanie i dachówkę. Mamy nadzieję, że dach będzie gotowy jeszcze w maju :)
Góra w Marcelu jest naprawdę spora, więc śmiało można powiedzieć, że dom jest dla dużej rodziny odpowiedni

Wróć do dziennika budowy Marcel III G2 Odpowiedz Zacytuj
 • 89.64.6.* 2016-05-10 04:58

  Dzień dobry,
  Coś pięknego oglądać czyjeś postępy i radość z ukończenia kolejnych etapów budowy.
  My również rozpoczęliśmy roboty przy naszym Marcelu. Trwają prace przy fundamentach. Mam nadzieję, że wkrótce również założę dziennik budowy na forum. Tymczasem życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia.
  Pozdrawiam
  Andriej

 • daybyday 2016-06-04 20:16

  Potwierdzam, poddasze wychodzi naprawdę ogromne powierzchniowo, zwłaszcza gdy podciągnie się je trochę do góry. Nasze przerosło wszelkie oczekiwania. Życzymy powodzenia w dalszej budowie. I zapraszam na mój dziennik budowy. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.4.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia