Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

kwiecień 2016

Mury i ścianki działowe skończone. Wprowadziliśmy niewielkie zmiany- wejście do skrytki z korytarza, przesunęliśmy drzwi w sypialni nr 10 do ściany sypialni nr9, zmniejszone zostały okna w łazience oraz w salonie. Okna w sypialniach zostały skrócone oraz zrezygnowaliśmy z okna w głównej sypialni skierowanego na taras. Zaczynamy dach

Wróć do dziennika budowy Marcel III G2 Odpowiedz Zacytuj
 • 89.64.5.* 2016-05-16 09:28

  Witam,
  Widzę, że pozmienialiście Państwo wymiary okien w sypialniach i daliście okno w kotłowni zamiast drzwi. Jeśli dobrze dostrzegam na zdjęciach podnieśliście też maksymalnie wysokość nadproży w oknach. Czy planujecie montaż rolet montowanych nie na elewacji tylko właśnie między nadprożem a oknem? Pytam ponieważ również tak planuję, a moje pytanie o ile udało się Wam zwiększyć wysokość?
  Czekam na kolejne zdjęcia i relacje. Gorąco kibicuję
  Andriej

 • 94.254.242.* 2016-05-27 21:17

  Tak, okna prawie wszystkie zmienione. W sypialniach wszystkie okna z parametem, plus w dużej sypialni zrezygnowalismy z małego okna.
  Drzwi w kotłowni dla nic niepotrzebne, z tej strony jest wjazd na dalszą część działki więc nawet schody by mam nie pasowały za bardzo.
  Co do rolet, będą one montowane jako poszerzenie okna

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.4.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia