Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Rozdzielnice elektryczne

Aby efektywnie podłączyć rozbudowane instalacje elektryczne wraz ze sterowaniem domu poprzez system KNX w domu LUMINA HOUSE zastosowano dwie rozdzielnice elektryczne.
Rozdzielnica główna zainstalowana została w pomieszczeniu gospodarczym, na parterze budynku, natomiast na antresoli, w pomieszczeniu rekuperatora, znajduje się mniejsza rozdzielnica pomocnicza, do której została doprowadzona część instalacji z piętra i antresoli. Dzięki zastosowaniu drugiej rozdzielnicy nie trzeba było przeprowadzać wszystkich instalacji elektrycznych na parter.
Rozdzielnice zostały zmontowane z elementów firmy ABB. Zastosowano obudowy wiszące, modułowe, zainstalowane naściennie. Obudowy te można zainstalować także podtynkowo lub częściowo, wpuszczając w ścianę.
Instalacje elektryczne zostały podłączone do odpowiednich modułów. Oprócz bezpieczników instalacji elektrycznych w rozdzielnicy, zamontowano również aktory do systemu sterowania oraz zasilacze do sterowania urządzeniami.

Wróć do dziennika budowy Lumina Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.232.62.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia