Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dziennik budowy - Tim

Ocena dziennika budowy [3,0]:

Projekt Tim to spełnienie marzeń. Przestonny, jasny, idealny w ponadczasowej formie. Jego budowa to dla nas wyzwanie, bo budowany będzie w dużej części dzięki "dobrym wróżkom", chcącym nam spełnić marzenia:)

  • kiedy wreszcie zaczniemy....... 2015-09-13 15:38

    Działka jest, projekt jest, chęci są tylko czemu te formalności tyle trawją? Geodeci, archirekci, geolodzy..... i papiery. No cóż, wygląda na to że przed zimą ciężko będzie zacząć ale za to na wiosnę pełną parą!

    Więcej Komentarze [2]
  • Start 2015-07-15 18:59

    Już za moment nasz "start". Od momentu wybrania projektu TIM zaczyna się nasza życiowa przygoda. Formalności, wybory, newy i szczęcie....... A wy jak przechodziliście sam początek od momentu kiedy powiedzieliście "tak to teki dom chcę wybudować?"

    Więcej Komentarze [0]
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia