Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kup projekt - wygraj zwrot pieniędzy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym comiesięcznym konkursie - główną nagrodą jest zwrot ceny dokumentacji przyszłego domu! Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup oryginalnego projektu architektonicznego autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, odesłanie wypełnionej Deklaracji wstąpienia do Klubu ARCHIPELAGU "Budujący Partner" oraz przesłanie na adres Pracowni kuponu konkursowego zawierającego nazwę projektu, numer faktury zakupu oraz uzasadnienie zakupu tego konkretnego projektu. Raz w miesiącu spośród wszystkich nadesłanych wypowiedzi Komisja wybiera jedną uznaną za najoryginalniejszą i zasługującą na nagrodę.

W listopadowej edycji komisja konkursowa nagradza panią Sylwię Drobniak z Lubska, która kupiła i opisała projekt "Atena":

Atena - to styl i klasa. To wymarzony dom dla Twojej rodziny. Stabilny i ciepły... To uśmiech dzieci i wzruszenie Twojej żony. Żyj z Ateną!

Gratulujemy!

Regulamin konkursu

Więcej o projekcie

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia