Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP energooszczędne – zgodne z WT 2021

Przedstawiamy najlepsze projekty energooszczędne z naszej kolekcji, które już dzisiaj spełniają normy jakie będą obowiązywały od 2021 r. Nowoczesne, funkcjonalne, tanie w eksploatacji i bardzo przytulne projekty domów zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i dopasują się do potrzeb każdej rodziny. Sprawdźcie nasz TOP!


 Projekt domu Malkolm G2

Idealny projekt dla rodziny 2+2, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Uwagę zwraca atrakcyjne wykończenie elewacji – połączenie białego tynku i ciemnego drewna, a także tynku w kolorze seledynowym, który ciekawie akcentuje strefę wejściową. Funkcjonalne wnętrze jest przestronne i czytelnie podzielone na strefy między kondygnacjami. Ciekawym rozwiązaniem jest umiejscowienie kuchni w tylnej części domu. Wizytówką projektu są również dwa wspaniałe tarasy.

Zobacz projekt domu Malkolm G2

Projekt domu Alison G2

Piękny dom parterowy z eleganckim wykończeniem elewacji – biały tynk połączono z okładziną klinkierową i ciepłym drewnem. Bardzo przestronne wnętrze zostało funkcjonalnie rozplanowane z wyraźnym podziałem na strefy. Wygodne sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą, mają bezpośredni dostęp do ogrodu. Otwarta część dzienna jest pięknie przeszklona, dzięki czemu zieleń kwiatów i roślin swobodnie przenika do środka, pozytywnie wpływając na dobre samopoczucie domowników. Dopełnieniem całości jest zadaszony taras.

Zobacz projekt domu Alison G2

Projekt domu Simon III G2 ENERGO PLUS

Wyjątkowy projekt domu parterowego, który zwraca uwagę eleganckim wykończeniem elewacji i obszernym tarasem z atrakcyjnym zadaszeniem. Przestronne wnętrze cieszy domowników codzienną wygodą i funkcjonalnością. W prywatnej części domowników znalazły się aż cztery wygodne sypialnie i dwie łazienki. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń, wspaniale doświetlona dzięki dużym przeszkleniom, które harmonijnie łączą salon z tarasem i ogrodem.

Zobacz projekt domu Simon III G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Mini 11

Przytulny i oszczędny projekt domu, który można wybudować w cenie mieszkania. Jego prosta forma i tani w realizacji dwuspadowy dach odnajdą się w każdym krajobrazie. Współczesny charakter domu podkreślają szerokie przeszklenia, elegancki klinkier na elewacji, a także atrakcyjne zadaszenie nad wejściem i tarasem, które wspólnie dodają mu stylowego wdzięku. Wnętrze z wyraźnym podziałem na strefy zapewnia domownikom maksimum komfortu i wygody.

Zobacz projekt domu Mini 11

Projekt domy Mini 8 w. II G1

To projekt domu z poddaszem użytkowym o tradycyjnej bryle, z klasyczną i elegancką bielą na elewacji. Bardzo rodzinny i przytulny dom z funkcjonalnym oraz nowoczesnym wnętrzem czytelnie podzielonym na strefy użytkowe. Pomysłowo wykorzystano także przestrzeń nad garażem, planując tutaj praktyczny strych. Jedną z najatrakcyjniejszych części domu jest jego taras – częściowo zadaszony dekoracyjną pergolą, nad którą dodatkowo znajduje się kameralny balkon dostępny z głównej sypialni.

Zobacz projekt domu Mini 8 w.II G1

Projekt domu EX 2 ENERGO PLUS

Nowoczesny dom kostka – piętrowy z płaskim dachem, zachwyca zarówno swoim wyglądem zewnętrznym, jak i funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią w środku. 125 m2 pozbawione skosów można w pełni wykorzystać na cele mieszkalne. Dużym plusem projektu są szerokie przeszklenia, które otwierają wnętrze na ogród. Taras okalający dom i uroczy balkon na piętrze to dodatkowe atuty, dzięki którym codzienne użytkowanie domu jest niezwykle wygodne i przyjemne. W tym projekcie domu zaplanowano energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne.

Zobacz projekt domu EX 2 ENERGO PLUS

Projekt domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

Ten niebanalny i nowoczesny projekt domu, który zachwyca swoja formą i dużymi przeszkleniami. Na uwagę zasługują dwa tarasy – jeden od strony ogrodu z atrakcyjnym zadaszeniem oraz drugi nad garażem dostępny z poddasza. Wnętrze jest bardzo przestronne i daje domownikom maksimum komfortu. Strefa nocna została wyraźnie oddzielona– trzy wygodne sypialnie znajdują się na poddaszu, natomiast sypialnia główna z własną łazienką i garderobą została zaprojektowana na parterze.

Zobacz projekt domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Adam G2 ENERGO PLUS

Projekt domu w typie stodoły, którego prosta bryła została urozmaicona wysuniętym garażem, atrakcyjnym zadaszeniem tarasu i charakterystyczną lukarną. Nowoczesny charakter budynku podkreśla eleganckie wykończenie elewacji oraz wyjątkowy kominek zewnętrzny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z licznymi oknami sprawiają, że wnętrze jest wygodne, przytulne i wspaniale doświetlone. Dużym plusem tego projektu są dwa tarasy zapewniające mieszkańcom wspaniałe warunki do odpoczynku.

Zobacz projekt domu Adam G2 ENERGO PLUS

Projekt domu EX 19  G2 ENERGO PLUS

Jeden z najpopularniejszych domów w naszej kolekcji nowoczesne stodoły! Prosta, zwarta form, panoramiczne przeszklenia i czytelny układ pomieszczeń sprawiają, że dom jest optymalnie doświetlony i spełnia wymogi budownictwa energooszczędnego. Pomysłowo rozplanowany układ funkcjonalny gwarantuje domownikom codzienną wygodę. Dużym plusem projektu jest dwustanowiskowy garaż zgrabnie wkomponowany w bryłę oraz przestronny taras okalający strefę dzienną wzbogacony atrakcyjną antresolą.

Zobacz proejkt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Mini 4 PLUS

Jest to nowoczesny, przytulny i energooszczędny projekt domu parterowego, który spełnia wszystkie oczekiwania współczesnej rodziny. Jego zwarta bryła z pięknie wykończoną elewacją kryje w sobie przestronne, optymalnie doświetlone  wnętrze, a zadaszony taras płynnie łączy salon z ogrodem. Dom w standardzie posiada energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne.

Zobacz projekt domu Mini 4 PLUS


Zobacz także:


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia