Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Tani w budowie dom w cenie mieszkania - poznajcie projekt Mini 3 z aranżacją wnętrza

Mini 3 to mały dom z dachem dwuspadowym - tani w budowie i użytkowaniu, a do tego bardzo przytulny i funkcjonalny. Zajrzyjcie do środka i zobaczcie jak pomysłowo można urządzić 79 m2. Mamy dla Was gotową aranżację wnętrza. Sprawdźcie! 

Projekt taniego domu w cenie mieszkania Mini 3 Projekt taniego domu w cenie mieszkania Mini 3

Mały dom, duży potencjał 

Mini 3 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają małego domu w cenie mieszkania. Projekt łączy oszczędną prostotę, funkcjonalność i niebanalne rozwiązania. Z pozoru elegancki i skromny, od strony ogrodowej zachwyca nowoczesną elewacją, na której wyrazisty grafit pięknie komponuje się z naturalnym drewnem.W środku prezentuje się również imponująco - biel, przestrzeń, naturalne światło i pogodny klimat tworzą wymarzone warunki do życia i odpoczynku. 

Projekt taniego domu Mini 3 Projekt taniego domu Mini 3

Modelowo wykorzystane 79 m2

Aby zapewnić domownikom codzienną wygodę wnętrze czytelnie podzielono na strefy użytkowe. Część dzienną tworzy rodzinny salon połączony z jadalnią, a także duża kuchnia z podręczną spiżarnią. Serce domu Mini 3 ogrzewa dekoracyjny kominek, przy którym można przyjemnie zrelaksować się w chłodniejsze dni. W skrzydle nocnym mieszczą się trzy sypialnie, duża łazienka i osobna toaleta. W tej części domu zaplanowano również praktyczną garderobę, która zmieści m.in. sprzęt sportowy i buty. Pojemna szafa na płaszcze i kurtki znajduje się w strefie wejściowej. Projekt uzupełnia spora kotłownia, a także przytulny, zadaszony taras stanowiący idealne dopełnienie strefy wypoczynkowej. Dom Mini 3 spełni oczekiwania zarówno młodego małżeństwa, jak i pary seniorów - polecamy. 

Zobacz cały projekt i układ funkcjonalny domu Mini 3


Może Ci się spodobać również 

Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia