Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Selena G2 - realizacja projektu

Selena G2 to dom dla wszystkich miłośników nowoczesnej elegancji oraz przytulnych i jasnych pomieszczeń. Funkcjonalne i wygodne wnętrze zapewnia domownikom komfort użytkowy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do galerii zdjęć z pięknej realizacji projektu. 

Realizacja projektu domu Selena G2 Realizacja projektu domu Selena G2

Nowoczesna elegancja

Selena G2 to dom, który emanuje elegancją i przytulnym ciepłem. Atrakcyjny zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Jego wnętrze jest funkcjonalnie rozplanowane z przestronną i wspaniale doświetloną strefą dzienną oraz ustronną i przytulną strefą nocną. Dodatkowym plusem jest kameralny, zadaszony taras, a także pergola, która daje przyjemny cień i jest stylową ozdobą domu. W prezentowanej realizacji właściciele wprowadzili kilka zmian w projekcie m.in. powiększyli budynek oraz wykorzystali przestrzeń na poddaszu na dodatkowe pomieszczenia, co pozwoliło idealnie dopasować dom do potrzeb rodziny. Na uwagę zasługuje wykończenie domu - fragmenty elewacji pokryto tynkiem imitującym okładzinę drewnianą, dzięki czemu udało się uzyskać wspaniały efekt i szlachetny wygląd. Również ogrodzenie posesji od strony frontowej koresponduje z fasadą, tworząc harmonijną, spójną całość. Inwestorzy zadbali również o otoczenie domu, które jest dopracowane w każdym szczególe: wybrukowane ścieżki, wypielęgnowany trawnik i rabaty z roślinami. Do tego wygodne ławki, huśtawki i zaciszny taras zachęcający do odpoczynku i spędzania czasu w otoczeniu przyrody - zapraszamy do galerii zdjęć. 

Więcej o projekcie domu Selena G2


Zobacz również:


  • TOP 10 – najchętniej budowane domy w 2018 roku

    Poznajcie TOP 10 najczęściej wybieranych i najchętniej budowanych domów w 2018 roku. Zobaczcie nasz ranking i sprawdźcie jakie projekty domów cieszyły się w tym roku największą popularnością. Te projekty domów skradły [...]

    Więcej
Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia