Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty małych domów z poddaszem bez garażu

Projekty małych domów z poddaszem bez garażu

Jeśli masz niewielką działkę i marzysz o własnym, wygodnym domu mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie – wybierz projekt małego domu z poddaszem użytkowym bez garażu. Zobacz nasze propozycje!

Kompaktowy dom na małą działkę

Projekty domów z poddaszem, które mają relatywnie małą powierzchnię oraz nie posiadają garażu charakteryzują się zwartą, prostą bryłą i najczęściej dachem dwuspadowym. Taka kompaktowa forma budynku pozwala na posadowienie go na małej, a także wąskiej działce. Łatwiej jest również wkomponować taki dom w otoczenie. Projekt domu bez garażu to także dobre rozwiązanie, jeśli mamy ograniczony budżet. W przyszłości możemy wybudować atrakcyjną wiatę, która z powodzeniem zastąpi garaż. Niewielka powierzchnia domu wcale nie oznacza mniejszego komfortu użytkowania. Wnętrza są bardzo funkcjonalnie rozplanowane, z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni, tak aby domownicy mieli wygodne miejsce do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. Zobaczcie nasze propozycje małych domów z poddaszem i bez garażu! Znajdziecie wśród nich także projekty domów dla tych, którzy potrzebuję więcej pomieszczeń. Sprawdźcie!

Projekt domu Oli II 

To kolejny przykład projektu domu o prostej formie i niewielkiej, ale komfortowo zorganizowanej powierzchni. Wygodne sypialnie na poddaszu zapewniają domownikom przytulny komfort i niezbędne poczucie prywatności. Przestronna i funkcjonalna strefa dzienna daje swobodę użytkowania. Na niewielkim metrażu udało się również wygospodarować dodatkowy gabinet zlokalizowany we frontowej części budynku oraz garderobę przy jednej z sypialni.

Zobacz projekt domu Oli II

Projekt domu Witek II

Projekt domu tani w realizacji, ekonomiczny w utrzymaniu i bardzo wygodny na co dzień, którego prosta bryła została wzbogacona atrakcyjną lukarną nad wejściem. Prezentuje się bardzo efektownie dzięki eleganckiej elewacji w ponadczasowej bieli z dodatkiem modnej szarości. Wspaniale doświetlone wnętrze posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń, z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni, który zapewnia domownikom komfort użytkowania.

Zobacz projekt domu Witek II

Projekt domu Celinka Mocca

Dom, który łączy funkcjonalność i wygodę, a wszystko to na niewielkiej powierzchni i w cenie mieszkania. Na uwagę zasługuje wyjątkowa, otwarta strefa dzienna dająca domownikom swobodę i poczucie przestrzeni. Bezpośrednio z niej dostaniemy się do łazienki i dodatkowego gabinetu. Strefa nocna z dwoma wygodnymi sypialniami i garderobą oraz łazienką jest zlokalizowana na poddaszu.

Zobacz projekt domu Celinka Mocca

Projekt domu Bogusia

Wyjątkowy projekt małego domu o prostej klasycznej bryle. Na zaledwie 72 m2 zaprojektowano niezwykle przyjemne w użytkowaniu wnętrze. Parter to rodzinna część wspólna, gdzie znalazło się również miejsce na spory gabinet od strony frontowej budynku, na poddaszu mieści się strefa nocna z trzema zacisznymi sypialniami i łazienką. Bezpośrednio z salonu dostaniemy się na wygodny taras, który pozwala wypocząć na świeżym powietrzu.

Zobacz projekt domu Bogusia

Projekt domu Moniczka II (wersja A)

Energooszczędny, tani i nowoczesny. Idealny projekt domu na wąską działkę. Prosta bryła z dwuspadowym dachem zachwyca eleganckim i minimalistycznym wykończeniem elewacji. Funkcjonalne wnętrze podzielono na strefy między kondygnacjami. Parter to rodzinna, otwarta strefa dzienna przedłużona o przylegający, atrakcyjny taras. Na poddaszu zaplanowano dwie łazienki oraz trzy wygodne i przytulne sypialnie, które zapewnią mieszkańcom maksimum komfortu.

Zobacz projekt domu Moniczka II (wersja A)


Zobacz także:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia