Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów dla deweloperów – sprawdzone propozycje

Gotowe projekty domów są świetną propozycją dla deweloperów, którzy chcą zainwestować w większe lub mniejsze osiedle. W zależności od zapotrzebowania i wielkości działek oferujemy najlepsze rozwiązania projektowe. Na bazie bogatej oferty różnorodnych projektów gotowych tworzymy kompleksowe projekty osiedli: kameralne z domami wg tego samego projektu, rozległe z domami wg kilku projektów, osiedle w zabudowie szeregowej czy bliźniaczej. Zobaczcie nasze propozycje projektów domów jednorodzinnych dla deweloperów!

Projekt domu Kornel V ENERGO

Ten dom udowadnia, że skromna forma również może prezentować się stylowo i nowocześnie. Prosta bryła z dwuspadowym dachem jest tania w budowie, nie wymaga również bardzo dużej działki. Wnętrze jest przytulne i bardzo funkcjonalnie rozplanowane, zapewniając domownikom codzienny komfort użytkowy. Dodatkowa strefa relaksu to zaciszny taras, z którego możemy podziwiać ogród.

Zobacz projekt domu Kornel V ENERGO

Zobacz projekty domów małe i tanie w budowie

Projekt domu Mini 4

Prawdziwy HIT – najczęściej budowany projekt domu parterowego z naszej kolekcji. Kompaktowy dom o prostej formie z dachem czterospadowym. Mimo swojej niewielkiej powierzchni projekt zaskakuje przestronnością i świetnie zorganizowanym wnętrzem z czytelnym podziałem stref. Chętnie wybierany zarówno przez rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby starsze szukające wygodnego domu parterowego, który będzie przytulny i tani w użytkowaniu.

Zobacz projekt domu Mini 4

Zobacz parterowe projekty domów

Projekt domu Andreas

To projekt domu o prostej formie, nowoczesny i funkcjonalny. Uwagę przyciąga wykończone kamieniem wejście do domu, a bryłę dodatkowo wzbogacają atrakcyjne balkony. Wnętrze zostało funkcjonalnie rozplanowane, z dodatkowym gabinetem na parterze. Projekt tego domu pasuje na wąską działkę.

Zobacz projekt domu Andreas

Zobacz projekty domów na wąską działkę

Projekt domu Lea II (z wiatą)

Niewielki, ale komfortowy i przytulny dom parterowy z poddaszem użytkowym o klasycznej bryle z dachem dwuspadowym. Wnętrze jest funkcjonalnie rozplanowane i znakomicie doświetlone, zapewniając domownikom komfort i pełną swobodę. Na szczególną uwagę zasługuje obszerny taras okalający dom z dwóch stron, częściowo zadaszony atrakcyjną pergolą – idealne miejsce na wypoczynek.

Zobacz projekt domu Lea II (z wiatą)

Zobacz projekty domów z wiatą

Projekt domu Daga

To funkcjonalny projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o prostej, klasycznej formie, który wybudujemy w cenie mieszkania. Jego przestronne wnętrze posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Piękny taras oraz dwa balkony na poddaszu zapewnią komfortowy odpoczynek w zaciszu własnego ogrodu.

Zobacz projekt domu Daga

Zobacz projekty domów z poddaszem

Projekt domu EX 2 ENERGO PLUS

Nowoczesny dom kostka – piętrowy z płaskim dachem, zachwyca zarówno swoim wyglądem zewnętrznym, jak i funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią w środku. 125 m2 pozbawione skosów można w pełni wykorzystać na cele mieszkalne. Dużym plusem projektu są szerokie przeszklenia, które otwierają wnętrze na ogród. Taras okalający dom i uroczy balkon na piętrze to dodatkowe atuty, dzięki którym codzienne użytkowanie domu jest niezwykle wygodne i przyjemne. W tym projekcie domu zaplanowano energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne.

Zobacz projekt domu EX 2 ENERGO PLUS

Zobacz projekty domów ENERGO PLUS

Projekt domu Raul (dwulokalowy)

Przytulny dom z poddaszem użytkowym – prosty, piękny, ponadczasowy. Zwarta, energooszczędna bryła została wzbogacona atrakcyjnym wykuszem, nad którym zlokalizowano balkon dostępny z sypialni na poddaszu. Ten dom dwulokalowy jest doskonałą propozycją dla rodziny z dziećmi, która chce zamieszkać wspólnie z dziadkami – blisko, ale zachowując pełnię prywatności.  W budynku wyodrębniono dwa lokale o różnej powierzchni, z osobnymi wejściami z zewnątrz, które mają jednak wspólną kotłownię. Każdy z lokali posiada własny taras.

Zobacz projekt domu Raul (dwulokalowy)

Zobacz projekty domów dwulokalowych

Projekt domu Sambor G1 (bliźniak)

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym, którego klasyczną bryłę zdobią atrakcyjne lukarny. Uwagę przyciąga również nowoczesne wykończenie elewacji. Dom charakteryzuje się czytelnym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na strefy pomiędzy kondygnacjami. Na uwagę zasługuje nastrojowy kominek w sercu strefy dziennej.

Zobacz projekt domu Sambor G1 (bliźniak)

Zobacz projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Projekt domu Sansa

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym. Funkcjonalny i nowoczesny. Prostą bryłę wzbogacają charakterystyczne lukarny. Piękne wykończenie elewacji z dodatkiem drewna oraz ciemny kolor pokrycia dachu podkreślają nowoczesny charakter budynku. Wnętrze jest wygodne, funkcjonalne i bardzo przytulne, zapewnia domownikom maksimum komfortu. Dodatkowo jest doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom, które znajdują się także w lukarnach. Pojedynczy segment projektu domu Sansa idealnie wpasuje się na wąską działkę.

Zobacz projekt domu Sansa

Zobacz projekty domów w zabudowie szeregowej

Serdecznie zapraszamy do współpracy deweloperów oraz wszystkich inwestorów zainteresowanych budową dużych i małych osiedli.

Szczegółowa oferta dla deweloperów (2629 KB)


Zobacz również:


  • Domy na czasie - zobacz nowy e-katalog!

    Tanie w budowie domy w cenie mieszkania, wygodne parterówki, domy z poddaszem do adaptacji i nowoczesne stodoły – zobaczcie jakie projekty domów są aktualnie na TOP-ie. Poznajcie nowości z kolekcji 2019 i sprawdźcie, co [...]

    Więcej
  • Zobacz nowy e-book Ciepły dom

    Ciepły, przytulny, pełen naturalnego światła i dobrej energii – o takim domu marzy każdy z nas. Co jest kluczem do codziennego komfortu i jak to pogodzić z ekonomiczną eksploatacją? Zapraszamy do lektury naszego nowego [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia