Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Aplikacja mobiDOM pomoże Ci w budowie - pobierz za darmo!

Aplikacja mobiDOM pomoże Ci na każdym etapie budowy! Wejdź na stronę www.mobi-dom.pl i poznaj jej wszystkie funkcjonalności. Pobierz darmową aplikację na swój smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS i sprawdź korzyści płynące z jej użytkowania. Z mobiDOM wszystkie informacje związane z budową domu będziesz mieć zawsze pod ręką!

Pobierz za darmo i korzystaj  

Wejdź na stronę www.mobi-dom.pl i poznaj wszystkie funkcjonalności aplikacji mobiDOM. Zyskaj fachowe wsparcie na każdym etapie budowy. Aplikacja mobiDOM to solidna porcja wiedzy jak budować, interaktywny dziennik budowy, zbiór polecanych materiałów i technologii oraz baza kontaktów w jednym. W aplikacji możesz tworzyć wpisy relacjonujące to, co aktualnie dzieje się na Twojej budowie. Do wpisów możesz dodawać zdjęcia, skany dokumentów oraz dane kontaktowe wszystkich osób zaangażowanych w Twoją budowę. Aplikacja podpowiada jakie czynności należy wykonać na danym etapie, dzięki czemu ułatwia porządkowanie wszystkich prowadzonych prac.

 

Dla budujących dom

Z mobiDOM wszystkie informacje związane z budową domu będziesz mieć zawsze pod ręką. Po zalogowaniu się do aplikacji otrzymasz m.in. dostęp do kompleksowego przewodnika, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez poszczególne etapy inwestycji, mobilny planer i organizer budowlany oraz bazę kontaktów do specjalistów z branży. Dzięki mobiDOM zyskasz informacje o sprawdzonych rozwiązaniach, materiałach i technologiach podane w przystępny sposób. 

Zalety aplikacji mobiDOM :

  • dostęp do kompleksowego przewodnika jak budować dom
  • planer i organizer, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces budowy
  • mobilny dziennik budowy, w którym użytkownik może zamieszczać wszystkie informacje związane z budową swojego domu
  • baza kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży – pomoc ekspertów na każdym etapie budowy
  • gra, w której użytkownik zbiera punkty, zdobywa poziomy i odbiera rabaty

Gdzie można znaleźć aplikację?

Z aplikacji możesz korzystać zarówno na smartfonach, jak i tabletach z system Android lub iOS. Darmowa aplikacja mobiDOM jest dostępna do pobrania w sklepach:


Może Cię zainteresować również:

Wiele możliwości. Jedna aplikacja. 

Zapraszamy!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia