Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy e-katalog DOMY na małe i wąskie działki już dostępny online

Małe i wąskie działki, zwłaszcza te usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, od lat cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów. Jak wybrać projekt, który powoli wykorzystać wszystkie atuty takiej posesji? Jaki typ domu sprawdzi się najlepiej? Zajrzyjcie do naszego nowego e-katalogu i sprawdźcie wskazówki, które przygotowali dla Was eksperci z naszej Pracowni. W numerze czekają na Was również najpopularniejsze projekty domów na małe i wąskie działki, hity z kolekcji Mini oraz najważniejsze informacje dotyczące zmian w Warunkach Technicznych 2021.

Zobacz e-katalog DOMY na wąską działkę online

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia