Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy katalog z najlepszymi projektami domów

Najlepsze gotowe projektów domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne aranżacje wnętrz oraz porady architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na Was w naszym nowym katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG". Numer jest już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury!

Katalog pełen gotowych pomysłów na piękny dom

Z myślą o wszystkich planujących budowę domu jednorodzinnego przygotowaliśmy katalog z najlepszymi i najczęściej wybieranymi projektami z naszej oferty. W numerze znalazły się m.in. domy parterowe, nowoczesne stodoły, domy z poddaszem użytkowym i domy z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy piętrowe oraz domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W katalogu na inwestorów czekają również tanie domy z kolekcji Mini, które można wybudować szybko i w cenie mieszkania, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, które już dziś spełniają wymagania warunków technicznych 2021. W numerze nie zabrakło hitów projektowych, takich jak Liv 3 G2, Daniel IV G2, EX 19 G2 ENERGO PLUS czy nagrodzony tytułem DOM ROKU Simon G2. W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIEPLAG ponadto: pomocne porady architektów i ekspertów, inspirujące aranżacje wnętrz oraz przegląd nowości z rynku budowlanego. 

Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do lektury! 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia