Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Na początek jesieni nasze gorące nowości!

Z początkiem jesieni temperatura za oknem spada, a u nas ciągle gorąco za sprawą naszych nowości. Nowoczesne projekty domów – piękne, energooszczędne, wygodne. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, zapewniając komfortowe warunki do odpoczynku i spotkań w gronie rodziny. Projekty domów, które zachwycają nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, zastosowanymi materiałami i instalacjami. Prezentujemy projekty domów, które niedawno pojawiły się w naszej kolekcji. Zobaczcie nasze nowości 2019!

Projekt domu Moniczka

Piętrowy dom idealny na wąską, a także małą działkę. Jest prosty i kompaktowy oraz tani w budowie i późniejszym użytkowaniu. Uwagę przyciąga piękna, nowoczesna elewacja, na której połączono drewno z ponadczasową bielą tynku i mocnymi akcentami w kolorze magenta. Wnętrze mimo niecałych 77 m2 jest przestronne, funkcjonalne i zapewnia mieszkańcom maksimum wygody. Strefa dzienna została przedłużona o przylegający, atrakcyjny taras.

Zobacz rojekt domu Moniczka

Projekt domu Simon III G2

Wyjątkowy projekt domu parterowego, który zwraca uwagę eleganckim wykończeniem elewacji i obszernym tarasem z atrakcyjnym zadaszeniem. Przestronne wnętrze zostało funkcjonalnie rozplanowane i wyraźnie podzielone na strefy. W części prywatnej domowników znalazły się aż cztery wygodne sypialnie i dwie łazienki. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń, wspaniale doświetlona dzięki dużym przeszkleniom harmonijnie łączy salon z tarasem i ogrodem.

Zobacz projekt domu Simon III G2

Projekt domu Konrad G1 (bliźniak)

Prosty i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej – nowoczesny i energooszczędny, a jednocześnie bardzo przytulny. Jego klasyczną formę przełamują lukarny zlokalizowane od frontu i ogrodu, które nadają bryle nieszablonowego charakteru. Funkcjonalne wnętrze zostało podzielone na strefy między kondygnacjami. Na szczególną uwagę zasługuje otwarta strefa dzienna, która jest dodatkowo powiększona o przylegający taras z atrakcyjną pergolą.

Zobacz projekt domu Konrad G1 (bliźniak)


Zobacz również:

  • Nowy e-book już dostępny! Zobacz online

    Nowoczesny design, szerokie przeszklenia, energooszczędne rozwiązania. Maksimum wygody przy niskich rachunkach za eksploatację. Komfort życia w zgodzie z ekologią. Zobaczcie jakie domy spełniają wszystkie powyższe [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia