Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

mobiDOM – bezpłatna aplikacja, która pomoże w budowie domu!

Mamy dla Was bardzo dobre wieści! W sklepach Google Play i App Store pojawiła się właśnie nasza bezpłatna aplikacja mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu. Aplikacja mobiDOM to poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym, a także praktyczny planer i organizer, który pomoże w realizacji marzeń o własnym domu! 

Przewodnik dla budujących dom

Aplikację mobiDOM stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy budują dom jednorodzinny. Po zalogowaniu do aplikacji, użytkownik otrzymuje dostęp do kompleksowego przewodnika, który krok po kroku prowadzi go przez poszczególne etapy inwestycji. Aplikacja zawiera zestaw pomocnych artykułów i gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: od czego zacząć budowę? O czym pamiętać? Co trzeba sprawdzić? Jacy wykonawcy są potrzebni na danym etapie? Jak zaplanować kolejne prace? Dzięki mobiDOM zyskujecie informacje o sprawdzonych rozwiązaniach, materiałach i technologiach, przygotowane przez ekspertów z branży podane w przyjazny i przystępny sposób. Mobilny dziennik budowy

Aplikacja mobiDOM to nie tylko praktyczny przewodnik jak budować dom, ale również pomocny planer i organizer. W aplikacji mobiDOM znajdziecie szczegółowy plan budowy z listą czynności do wykonania na danym etapie – to ogromne ułatwienie, które pomoże zaplanować i kontrolować wszystkie prowadzone prace. Sercem aplikacji jest mobilny dziennik budowy, w którym możecie zapisywać notatki, zdjęcia, dokumenty, kontakty i wszystkie informacje związane z budową swojego domu. Dzięki regularnie prowadzonym wpisom, będziecie mogli obserwować postępy prac na swojej budowie, dokumentować ich przebieg, a w razie potrzeby szybko wrócicie do konkretnej daty i upewnicie się, że wszystko zostało uwzględnione. Kolejną przydatną funkcjonalnością jest zbiór kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży, dzięki którym na każdym etapie budowy otrzymacie profesjonalne wsparcie ekspertów. 

Gra

Oprócz kompleksowego przewodnika oraz pomocnego narzędzia do zarządzania budową, aplikacja mobiDOM to także atrakcyjna gra, która angażuje całą rodzinę – każda aktywność w aplikacji przekłada się na punkty. Razem z postępem prac na swojej budowie zdobywacie kolejne poziomy, zbieracie odznaki i wygrywacie rabaty na domowe dekoracje. Dzięki aplikacji mobiDOM zyskujecie moc korzyści i komfort bezpiecznie prowadzonej budowy. 

Budowa pod ręką i pod kontrolą

Aplikacja mobiDOM jest bezpłatna, bardzo prosta w obsłudze i świetnie sprawdzi się jako wsparcie każdej budowy. Można z niej korzystać zarówno na smartfonach, jak i tabletach z system Android lub iOS. Darmowa aplikacja mobiDOM jest dostępna do pobrania w sklepach:

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobiDOM: 

· Dostęp do kompleksowego przewodnika jak budować dom

· Praktyczny planer i organizer, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces budowy

· Mobilny dziennik budowy, w którym użytkownik może zapisywać wszystkie informacje związane z budową swojego domu

· Zbiór kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży – fachowa pomoc ekspertów na każdym etapie budowy

· Atrakcyjna gra, w której użytkownik zbiera punkty, zdobywa poziomy i odbiera rabaty


Więcej szczegółowych informacji o aplikacji mobiDOM na stronie: http://mobi-dom.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia