Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Liv 3 G2 - realizacja projektu

Liv 3 G2 to jeden najchętniej wybieranych projektów gotowych z naszej kolekcji. Wygodny i nowoczesny dom parterowy z poddaszem do adaptacji, które można zaaranżować w późniejszym terminie. Elastyczność, słoneczne wnętrze i pełna harmonia z ogrodem - to za te atuty inwestorzy kochają go najbardziej. Zobaczcie zdjęcia ze wspaniałej realizacji, nagrodzonej III nagrodą w letniej edycji naszego FOTO konkursu. 

Słonecznie, przestronnie, pięknie 

Liv 3 G2 to połączenie nowoczesności i wygody. Piękny dom parterowy z poddaszem do późniejszej adaptacji daje nam wiele możliwości i pozwala dostosować go do zmieniających się potrzeb rodziny. Wnętrze jest bardzo jasne i przestronne. Optymalne doświetlenie zapewniają duże przeszklenia oraz okna połaciowe. Układ funkcjonalny został tak rozplanowany, aby zapewnić maksimum komfortu wszystkim mieszkańcom. Strefa nocna została wyraźnie oddzielona od strefy dziennej, oferując znakomite warunki do odpoczynku w ciszy i spokoju. Salon harmonijnie łączy się z tarasem otaczającym dom z dwóch stron, dzięki czemu ogród jest na wyciągnięcie ręki.

Realizacja, którą prezentujemy to elegancja i piękno na najwyższym poziomie. Każdy najdrobniejszy detal został starannie wykończony, dzięki czemu całość prezentuje się zjawiskowo i jednocześnie niezwykle przytulnie. Właściciele zadbali również o nastrojowe oświetlenie domu, które sprawia, że po zapadnięciu zmroku nie sposób oderwać wzroku od tego klimatycznego miejsca. Zapraszamy do galerii zdjęć!

Więcej o projekcie domu Liv 3 G2


Zobacz także:

  • Liv 3 G2 - realizacja projektu

    Dom Liv 3 G2 to ponad 130 m² świetnie zorganizowanej przestrzeni. Projekt idealnie łączy modny wygląd zewnętrzny z funkcjonalnością i energooszczędnym charakterem.

    Więcej
Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia