Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Linie zmieniają wszystko - nowe nadruki na płycie PRO typ A

Płyta gipsowo-kartonowa Rigips PRO typ A została wzbogacona nadruk dodatkowych, oddalonych od siebie o 40 cm przerywanych linii, które umożliwiają łatwy, szybki i precyzyjny montaż płyt do profili pionowych o takim rozstawie.

Rigips PRO typ A w nowej, udoskonalonej wersji, umożliwia wykonywanie sufitów podwieszanych, ścian działowych, okładzin ściennych czy sufitowych jeszcze łatwiej i szybciej, niż dotychczas!

Na licu płyt można znaleźć wiele innych, pomocniczych nadruków, przyspieszających czas pracy - jest m.in. miarka, ułatwiająca zmianę wymiaru płyty na dowolną długość bez użycia centymetra czy kropka, wskazująca środek płyty.

Płyta posiada dodatkowe nadruki, dzięki czemu podczas montażu do profili w rozstawie co 40 cm nie trzeba już samodzielnie nanosić na jej powierzchni oznaczeń z użyciem sznura traserskiego, ołówka ani lasera.

Z udoskonaloną płytą Rigips PRO typ A 12,5 mm zaoszczędzisz czas i uzyskasz 100% precyzję!

Dowiedz się więcej o o płytach Rigips PRO typ A z nadrukami!


Zobacz także:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia