Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

KONTAKT Z BIUREM

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, informujemy, że zawieszamy bezpośrednią obsługę w naszym biurze do odwołania. Jednocześnie nasi doradcy i architekci pozostają do dyspozycji pod numerami telefonów: 71 798 38 00 oraz +48 795 574 537 a także online e-mail: biuro@archipelag.pl, czat oraz messenger. Zachęcamy do składania zamówień za pomocą formularza na naszej stronie. Pracujemy i wysyłamy projekty, jednak ze względu na wyjątkową sytuację w całym kraju, niektóre przesyłki mogą dotrzeć z opóźnieniem.

Życzymy dużo zdrowia, pozdrawiamy. 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia