Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Idealny projekt - międzynarodowy konkurs na projekt łazienki z urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia

W łazience nasza potrzeba ciepła jest naturalnie większa niż w pozostałej części domu. Zehnder Zenia to nowa, ekskluzywna klasa urządzeń łączących w sobie liczne funkcje, służące do zapewnienia idealnego ciepła i komfortu w tym obszarze. W nowym konkursie Zehnder zaprasza do stworzenia estetycznego i funkcjonalnego projektu łazienki właśnie z Zehnder Zenia.

Niezwykłe możliwości Zehnder Zenia zainspirowały producenta do ogłoszenia konkursu związanego z tym wyjątkowym urządzeniem.

Projektuj i wygraj atrakcyjne nagrody

- Zehnder Zenia pojawi się na polskim rynku w drugiej połowie roku, ale już teraz zapraszamy do uczestnictwa w konkursie związanym z tym produktem - informuje Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska. – Każdy uczestnik może zaprojektować wymarzoną łazienkę z idealnym komfortem cieplnym, uzyskanym dzięki zastosowaniu urządzenia Zehnder Zenia, korzystając z pobranych modeli 3D. Projekt należy wysłać do 31 maja 2018 r. – instruuje dalej Jerzy Stosiek.

Potem pozostaje czekać na wyniki ogłoszone przez fachowe jury konkursu. Oprócz nagrody finansowej (5000 PLN dla zwycięzcy i 3000 PLN za drugie miejsce) do wygrania jest również reklama w renomowanym czasopiśmie specjalistycznym oraz wycieczka do zakładu produkującego Zehnder Zenia w Bolesławcu. Dodatkowa atrakcja to możliwość poznania międzynarodowego jury oraz laureatów edycji konkursu z innych krajów podczas gali wręczenia nagród (zaproszenie wraz z noclegiem).

Zenia - idealny komfort cieplny

- Zehnder Zenia to interesujące urządzenie grzewcze. Jest to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień, jak również wentylator grzewczy – zachęca Jerzy Stosiek.

Za jednym naciśnięciem przycisku, już w ciągu kilku minut, ręcznik staje się ciepły. Natomiast za pomocą przyjemnie odczuwalnego ciepła podczerwonego, czy elektrycznego, dynamicznego termowentylatora, urządzenie Zehnder Zenia zatroszczy się o wyjątkowy komfort cieplny w pomieszczeniu. Wszystko sterowane intuicyjnym, dotykowym panelem bądź zdalnie - za pomocą aplikacji na system iOS i Android.

Pokaż w konkursie Zehndera, jak tworzysz idealny projekt łazienki z Zehnder Zenia - własną wersję komfortu cieplnego w łazience!

Możliwość rejestracji i więcej informacji na
https://contest.zehnder-zenia.com/pl/pl/

Źródło: Zehnder


Zobacz również: 

Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia