Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Firma Hörmann na MONTERIADZIE

Hala 5 MTP, stoisko nr 108; 31.01 – 3.02, BUDMA 2023   

MONTERIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie odbywające się w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Organizowana już po raz szósty przez Związek POiD wraz z Partnerami, tym razem odbędzie się pod hasłem „Zadbaj o ciepły dom!”. Firmie Hörmann motto to jest wyjątkowo bliskie, gdyż jedną z zalet produktów tej marki jest wysoka termoizolacyjność.

Pokazy prawidłowego montażu, przegląd najwyższej jakości produktów stolarki otworowej oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów wewnątrz branży to główne powody, dla których MONTERIADA jest wydarzeniem wyczekiwanym m.in. przez inwestorów, monterów, a także adeptów sztuki budowlanej. Inwestorom daje orientację w ofercie bram, drzwi i okien, monterom gwarantuje aktualizację znajomości produktów i technik montażowych, a dla młodych budowlańców stanowi okazję do zdobycia nowej wiedzy. Nie jest to jednak wydarzenie zamknięte – wszyscy, którzy podczas Targów BUDMA odwiedzą stoisko MONTERIADY będą mogli obejrzeć, jak wykorzystując najlepsze rozwiązania, prawidłowo zamontować termoizolacyjne przegrody. W ramach MONTERIADY 2023 zaplanowano także kampanię promocyjno-edukacyjną w mediach branżowych. Warto zwiększać świadomość na temat dobrych praktyk montażowych, które mają istotne znaczenie dla utrzymania ciepła w naszych domach. 

Firma Hörmann, która po raz kolejny jest jednym z partnerów wydarzenia, zademonstruje montaż bramy segmentowej LPU 42. Posiada ona ocieplane segmenty o grubości 42 mm wyposażone w uszczelki na ich łączeniach, co sprawia, że brama charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Jej termoizolacyjność dodatkowo podnosi ThermoFrame, czyli profil z tworzywa sztucznego stanowiący przegrodę termiczną między ścianą garażu a ościeżnicą bramy. Zastosowany w bramie LPU 42 szybki napęd SupraMatic E serii 4, który otwiera ją z prędkością nawet 25 cm/s, także przyczynia się do ograniczenia strat ciepła w garażu. Ponadto umożliwia sterowanie bramą za pomocą smartfona wyposażonego w aplikację BlueSecur. 

Jednak montaż bramy to nie wszystko, co będą mogli zobaczyć goście MONTERIADY. Brama, która zostanie zaprezentowana, daje inwestorom ogromne możliwości aranżacyjne, dzięki powierzchni  Duragrain, wykonanej w innowacyjnej technologii druku. Umożliwia ona nanoszenie bezpośrednio na płytę bramy aż 25 różnych wzorów do złudzenia przypominających, np. beton, zardzewiałą stal, różne gatunki drewna, a także – jak w przypadku eksponowanej bramy – dowolnego, oryginalnego rysunku. Na targach pokazana będzie także nowość w ofercie Hörmann – stalowy domek ogrodowy przeznaczony do przechowywania nie tylko  narzędzi i sprzętów ogrodniczych, a również mebli ogrodowych i innych przedmiotów. Jest to produkt, który w sprzedaży na rynku polskim pojawił się jesienią ubiegłego roku.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, aby poznać dobre praktyki montażowe, a zwłaszcza na pokazy firmy Hörmann. 

Pokazy wzorcowego montażu bramy garażowej marki Hörmann

Hala 5 MTP, stoisko nr 108.

Wtorek (31 stycznia) – godz. 10.30–11.40 
Środa  (1 lutego) – godz. 11.10–12.20

Czwartek (2 lutego) – godz. 13.10–14.20

Piątek  (3 lutego) – godz. 10.30–14.00 

Wystawa zamontowanych produktów  

Piątek  (3 lutego) – godz. 10.30–14.00 


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia