Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dyrektor Marketingu Roku 2022 – FAKRO wśród najlepszych

17 listopada w Warszawie odbyła się Konferencja Marketing Executive Summit 2022. To ważne wydarzenie dla biznesu, skierowane do wysokiej kadry menedżerskiej firm i korporacji. Zwieńczeniem dyskusji i wystąpień była wieczorna Gala, podczas której przedstawiono laureatów konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2022. Wśród wyróżnionych był Sławomir Gawlik - Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Podczas konferencji poruszono tematy z zakresu wpływu obecnej technologii na rozwój firm, ich innowacyjność i trendy w działalności. Dyskusje na temat wpływu nowoczesnych technologii na życie człowieka i funkcjonowanie przedsiębiorstw przeniosły gości w rozważaniu o przyszłości, w której poszukiwać będziemy nowych trendów i kierunków działania.

Podczas wieczornej Gali odbyło się ogłoszenie Laureatów konkursu na Dyrektora Marketingu Roku 2022. W konkursie tym jury docenia i wyróżnia wybitnych i odważnych marketerów, którzy w swojej pracy kierowali się pasją, wiedzą i odwagą w swoich działaniach. Wśród wyróżnionych i to w dwóch kategoriach, znalazł się Sławomir Gawlik - Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO, którego zespół przeprowadził z sukcesem kampanię okien dachowych i dodatków pod hasłem: „Okna i rolety stworzone dla siebie”.

„Z radością przyjmuję tę nagrodę w imieniu całego zespołu marketingu FAKRO. Sukces naszej kampanii to wiele godzin pracy znakomitych profesjonalistów, z którymi na co dzień mam przyjemność i szczęście współpracować. Wdrożyliśmy komunikację okien dachowych i dodatków, która już dzisiaj przekłada się z sukcesem na sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i w naszych sklepach internetowych.” – mówi Sławomir Gawlik - Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia