Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Domy dla wielbicieli luksusu – nowy e-katalog „ARCHIPELAG exclusive” jest już dostępny online

Wspaniałe rezydencje, efektowne wille, praktyczne porady oraz zdjęcia z najpiękniejszych realizacji – to wszystko czeka na czytelników w naszym nowym katalogu „ARCHIPELAG exclusive”. Numer jest już dostępny online. 

Domy, w których króluje wygoda

Najnowszy e-katalog to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieszkać niebanalnie, elegancko i w najlepszym stylu. W elektronicznym wydaniu przygotowaliśmy przegląd najlepszych rezydencji z naszej oferty. Wśród zaprezentowanych projektów znalazły się domy w stylu tradycyjnym, nowoczesnym i śródziemnomorskim – wszystkie piękne, oryginalne i skoncentrowane na codziennej wygodzie mieszkańców. Atrakcyjną częścią nowego wydania jest galeria zdjęć z efektownych realizacji, wśród których nie zabrakło spektakularnych domów z charakterystyczną falą, a także reprezentacyjnych willi w przytulnym klimacie – wielbiciele stylowej elegancji i fani domów z szerokimi przeszkleniami będą zachwyceni.

Design z najwyższej półki

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG exclusive” to także przegląd aktualnych trendów oraz solidna porcja praktycznych porad architektów i ekspertów z branży. W numerze znajdziecie, m.in.: odpowiedź na pytanie jakie rezydencje cieszą się obecnie największą popularnością, ciekawe aranżacje z ponadczasową urodą cegły w roli głównej, receptę naszych architektów na ciepły i energooszczędny dom, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu. Nowy e-katalog „ARCHIPELAG exclusive” wygodnie przegląda się zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, a jego lektura ucieszy wszystkich miłośników życia na najwyższym poziomie.

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG exclusive” jest do zobaczenia online pod adresem:

https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_exclusive


Serdecznie zapraszamy do lektury!


Może cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia