Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

„ARCHIPELAG domy energooszczędne” – nowy e-katalog już dostępny online!

Najlepsze projekty domów energooszczędnych, informacje o dopłatach w programie Prosument, przegląd energooszczędnych instalacji, a także odpowiedź na pytanie, co ma największy wpływ na koszty utrzymania budynku – to wszystko czeka na czytelników w nowym e-katalogu „ARCHIPELAG domy energooszczędne".

Energooszczędnie i wygodnie

Nasz najnowszy elektroniczny katalog został przygotowany z myślą o inwestorach, szukających nowoczesnego i przytulnego domu, który oszczędza energię, jednocześnie aktywnie ją pozyskując ze źródeł naturalnych. W e-katalogu czytelnicy odnajdą TOP 10 najciekawszych domów z kolekcji EX, ENERGO i ENERGO PLUS – domy zaprojektowane z myślą o jutrze, które zapewniają swoim właścicielom najwyższy komfort cieplny i użytkowy. W numerze ponadto – pomysły na modne elewacje, aranżacje wnętrz stworzone w duchu nowoczesnej prostoty oraz najpiękniejsze realizacje naszych projektów.

Jak budować energooszczędnie?

Czym się kierować wybierając projekt domu o obniżonym zapotrzebowaniu na energię? Jakie energooszczędne instalacje wyróżniają się najlepszą efektywnością? Co oznaczają nowe przepisy? Na te i inne pytania, rzeczowych odpowiedzi udzielają nasi architekci, którzy na kartach e-katalogu, w prosty i przejrzysty sposób tłumaczą, dlaczego warto budować energooszczędnie.

Na smartfonach i tabletach

Oprócz ciekawej i pomocnej zawartości, dużym atutem nowego e-katalogu „ARCHIPELAG domy energooszczędne” jest jego interaktywna formuła, dzięki której czytelnicy zainteresowani konkretną prezentacją, mogą błyskawicznie przenosić się do dodatkowych treści, zdjęć i materiałów, dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na naszym fan page’u na Facebooku https://www.facebook.com/ARCHIPELAGprojektydomow. Przyjazny układ elektronicznego katalogu sprawia, że świetnie ogląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy energooszczędne” to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą, aby ich wymarzony dom był nie tylko piękny, ale także ciepły, nowoczesny i tani w utrzymaniu.

e-katalog „ARCHIPELAG domy energooszczędne” jest dostępny pod adresem: 

http://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_energooszczedne

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia