Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

5 najpopularniejszych domów z poddaszem do adaptacji

Komfort, możliwość podzielenia inwestycji na etapy, swoboda aranżacji i oszczędności w trakcie budowy to tylko niektóre atuty decydujące o stale rosnącej popularności domów z poddaszem do późniejszej adaptacji.

Projekty z możliwością realizacji etapami

Domy z poddaszem do adaptacji to obecnie jedne z najchętniej wybieranych projektów gotowych. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy myślą o rozbudowie domu w przyszłości. Dodatkowa przestrzeń na poddaszu może mieć szerokie zastosowanie – można tu urządzić np. sypialnie dla dzieci, gabinet, siłownię czy pokój dla gości. Projekt domu z poddaszem do późniejszej adaptacji ma dodatkowe atuty: do czasu adaptacji poddasza zapłacimy niższy podatek od nieruchomości, zaoszczędzimy również na ogrzewaniu z uwagi na mniejszą kubaturę budynku. Zobaczcie 5 najlepszych gotowych projektów domów z poddaszem do późniejszej adaptacji.

Projekt domu Liv 3 G2

Wyjątkowy dom w naszej kolekcji cieszący się niesłabnącą popularnością od kilku lat – bardzo słoneczny, jasny i przytulny dzięki wielu przeszkleniom. Przestronny salon harmonijnie łączy się z tarasem, tworząc wyjątkowo klimatyczną strefę wypoczynkową. Codzienny komfort użytkowania zapewnia domownikom wyraźny podział na strefy.

Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2 Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2

Zobacz projekt domu

Projekt domu Simon G2

Jest to propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać modnie, wygodnie i przytulnie. Projekt jest bardzo jasny i słoneczny, a także wyjątkowo funkcjonalny. Jedną z najatrakcyjniejszych części domu jest taras z interesującym zadaszeniem i pięknym kominkiem – wymarzone miejsce, aby przyjemnie wypocząć w zaciszu własnego ogrodu.

Wizualizacja projektu domu Simon G2 Wizualizacja projektu domu Simon G2

Zobacz projekt domu

Projekt domu Tanita II G2

To jeden z naszych najnowszych projektów,  ale już cieszący się dużym zainteresowaniem.  Funkcjonalny układ domu zapewnia domownikom wygodę i komfort użytkowania. Wyjątkowy, zadaszony taras jest przedłużeniem i dopełnieniem obszernego salonu.

Wizualizacja projektu domu Tanita II G2 Wizualizacja projektu domu Tanita II G2

Zobacz projekt domu

Projekt domu Marcel G2

Doskonała propozycja dla 3-4 osobowej rodziny. Atutem projektu  jest znakomicie zorganizowana strefa dzienna - przestronny salon z obszerną kuchnią połączoną ze spiżarnią. Dużym plusem domu są szerokie przeszklenia zapewniające mnóstwo naturalnego światła – doświetlony jest także korytarz, oferujący piękny widok na ogród.

Wizualizacja projektu domu Marcel G2 Wizualizacja projektu domu Marcel G2

Zobacz projekt domu

Projekt domu Astrid G2

Nowoczesny i wygodny dom z dużymi przeszkleniami gwarantujący mieszkańcom przytulny komfort i wygodę. Strefa dzienna jest maksymalnie otwarta na ogród. Na uwagę zasługuje także dekoracyjna pergola, która zdobi taras, a jednocześnie chroni mieszkańców przed słońcem.

Wizualizacja projetu domu Astrid G2 Wizualizacja projetu domu Astrid G2

Zobacz projekt domu


Zobacz również:

Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia