Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekt ogrodu

Aranżacja ogrodu w aplikacji MyGreenSpace obejmuje m.in. rozplanowanie funkcji, rozmieszczenie elementów małej architektury, wybór gatunków roślin, barw, materiałów budowlanych na ścieżki, tarasy i podjazdy. Platforma umożliwia bezpośrednią współpracę między inwestorem, architektem krajobrazu i wykonawcą. 

    
ZAPYTAJ: e-mail: dodatki@archipelag.pl | tel.: 71 798 38 00Projekt ogrodu

Usługa obejmuje przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej przez Pracownię Projektową MyGreenSpace we Wrocławiu lub wybranego eWykonawcę z regionu, z którego pochodzi klient. eWykonawcy to współpracujący z MyGreenSpace najlepsi i sprawdzeni pod kątem rzetelności projektanci i twórcy ogrodów.

Dostępne są dwie opcje:

1.    PROJEKT TRADYCYJNY:
 
Projekt tradycyjny jest polecany w większości przypadków. Architekt osobiście dokonuje wszelkich czynności poprzedzających etap koncepcji i jest w stanie przeprowadzić dokładną analizę terenu. Cena projektu tradycyjnego zawsze ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z terenem opracowania.

  • poprzedzony inwentaryzacją: terenu, roślin, fotograficzną,
  • poprzedzony analizami terenu i kontekstu (otoczenia),
  • poprzedzony badaniem gleby,
  • bezpośredni kontakt z inwestorem,
  • dłuższy czas wykonania dokumentacji projektowej,
  • wykonywany przez Biuro MyGreenSpace dla klientów we Wrocławiu lub przez wytypowanego przez klienta e-Wykonawcę z jego okolicy.

 2. PROJEKT ONLINE:

Projekt online jest możliwy do wykonania w przypadku, gdy:
a) jest już decyzja o warunkach zabudowy, ale dom nie został jeszcze wybudowany,
b)   dom został już wybudowany, ale działka nie ma skomplikowanej fizjografii i nie jest zagospodarowana (nie znajduje się na niej wiele elementów infrastruktury oraz roślin do zinwentaryzowania).
- inwentaryzacji terenu dokonuje inwestor – dostarcza do MyGreenSpace w postaci elektronicznej informacje dotyczące gleby, fizjografii oraz stanu istniejącego terenu (klient otrzymuje od nas wszelkie niezbędne instrukcje),
- badanie gleby jest wykonywane przez inwestora,
- możliwy w przypadku pustej działki (na której nie rosną większe rośliny oraz nie znajdują się inne elementy infrastruktury niż dom i pozostałe budowle zaznaczone na mapie,
- czas wykonania jest krótszy,
- cena projektu jest niższa.
 
Projekt online, z uwagi na część wstępną wykonywaną samodzielnie przez inwestora, jest tańszy niż projekt tradycyjny, ponieważ wymaga od architekta mniej czasu. 

Wszyscy klienci MyGreenSpace otrzymują dostęp do najnowocześniejszej aplikacji do projektowania ogrodów, dzięki której mogą śledzić pracę architekta krajobrazu nad projektem ich ogrodu w 3D oraz konsultować go z nim online. MyGreenSpace zapewnia także możliwość wykonania projektu w każdym miejscu w kraju.

Projekt ogrodu i jego profesjonalna realizacja - zapytaj o wycenę www.mygreenspace.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia