Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wybór projektu

 • Wybór projektu

  Wybieraj projekt od początku świadomie. Wyobraź sobie dom, w którym chcesz mieszkać. Zacznij od wnętrza. Sporządź listę pomysłów, wymagań, oczekiwań i potrzeb wszystkich przyszłych mieszkańców. Przeanalizuj styl i rytm [...]

  Więcej
 • Ekonomiczne budowanie – jak wybrać projekt?

  Podczas planowania budowy przyszłego domu, każdy inwestor marzy, że stworzy miejsce idealne i urzekające, które będzie odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom całej rodziny.

  Więcej
 • Dom parterowy czy z poddaszem użytkowym?

  Przy wyborze optymalnego rozwiązania pomocna będzie porada eksperta – architekt Katarzyna Braun-Szulc przedstawia wady i zalety domów parterowych i budynków z poddaszem użytkowym.

  Więcej
 • Dom na działkę z wjazdem od południa

  Działka z wejściem od południa podlega specyficznym prawom, które wymagają zastosowania konkretnych rozwiązań architektonicznych.

  Więcej
 • Dom na wąską działkę

  Wąska działka wymaga rozsądnego rozplanowania oraz zastosowania specjalistycznych rozwiązań, które pozwolą optymalnie wykorzystać jej uwarunkowania. Jak zagospodarować przestrzeń, aby znaleźć miejsce nie tylko na [...]

  Więcej
 • Dom połączony z garażem

  Na etapie wyboru projektu domu warto pomyśleć o komfortowym miejscu przeznaczonym na postój samochodu.

  Więcej
 • Garaż wolnostojący – nieograniczone możliwości

  Inwestorzy planujący budowę domu jednorodzinnego stają także przed dylematem dotyczącym wyboru optymalnego miejsca do parkowania samochodu.

  Więcej
 • Dom z wiatą garażową

  Na etapie wyboru projektu domu, warto pomyśleć o wyznaczeniu komfortowego miejsca przeznaczonego na bezpieczny postój samochodu.

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia