Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Poradnik on-line

Zobacz poradnik on-line na naszym kanale na YouTubie! Poznaj profesjonalne podejście do architektury i budownictwa! Dowiedz się, w jaki sposób zachować wyważone kompromisy podczas podejmowania kluczowych decyzji – jak dopasować projekt do wymagań działki i potrzeb mieszkańców oraz jak racjonalnie wybrać materiał budowlany. Sprawdzone rozwiązania podpowiada nasz architekt Mariusz Jaworski.

 • Odcinek 1 – ARCHITEKTURA

  Dzięki odpowiedniej architekturze budynku można zmniejszyć zapotrzebowanie domu na energię.

  Więcej
 • Odcinek 2 – MATERIAŁY

  Od właściwie dobranych materiałów budowlanych zależą najważniejsze cechy budynku, takie jak trwałość, izolacyjność cieplna i akustyczna oraz estetyka.

  Więcej
 • Odcinek 3 – TECHNOLOGIE

  Wybór właściwej technologii budowy ściany domu to jedna z najważniejszych decyzji, która wpływa na szybkość realizacji, koszty i parametry cieplne.

  Więcej
 • Odcinek 4 – ELEWACJE

  Elewacja często uznawana jest za wizytówkę domu. Jej zadaniem jest ochrona ściany przed czynnikami zewnętrznymi, powinna być trwała i odporna na ewentualne uszkodzenia.

  Więcej
 • Odcinek 5 – STOLARKA OKIENNA

  Stolarka nadaje budynkowi charakter, sprawiając, że dom nabiera cech indywidualnych. Należy zwrócić uwagę na parametry cieplne zarówno ram jak i szklenia.

  Więcej

Taras - INSPIRACJE

Test deski tarasowej


Paweł Orleański testuje odporność deski tarasowej. Dziś wybierając materiały do budowy czy remontu mamy ogromny wybór. Półki sklepowe czy internet są pełne produktów, które różnią się firmami, kolorami, ceną ale przede wszystkim - budową iwykonaniem. Wykonany test deski tarasowej w Uniwersytecie mówi sam za siebie. Decydując się na wybór polskiego producenta ProDeck masz pewność, że kupujesz deskę tarasową która będzie służyła przez długie lata, a więc oszczędzasz na kolejnym remoncie. Wybór oczywiście należy do ciebie ale pamiętaj. Oszczędnych ludzi, nie stać na najtańsze rozwiązania!

Zobacz online Zobacz online

Spacer on–line

Zapraszamy na wirtualny spacer wokół projektów domów – zobacz całą bryłę domu wraz z jego otoczeniem. 


EX 11 G2 (wersja D) EX 11 G2 (wersja D) Tosia ENERGO Tosia ENERGO Oskar ENERGO Oskar ENERGO EX 10 II EX 10 II Patryk G1 Patryk G1 Rodrigo III G1 Rodrigo III G1 Tobiasz G1 Tobiasz G1 Marcel G2 Marcel G2 Bob G1 Bob G1 Erin Erin Glen Glen Teo G2 Teo G2 Bob Bob Bogusia Bogusia Margaret G2 Margaret G2 E1 ECONOMIC (w. B) E1 ECONOMIC (w. B)
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia