Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wokół domu

Biokominek na taras

Przydomowe tarasy to miejsca gdzie spędza się wiele czasu podczas ciepłych, letnich wieczorów. Kwitnące rośliny, designerskie fotele i niebanalny stolik to najczęściej spotykane elementy w takich miejscach. Poza tymi nieodłącznymi przedmiotami małej architektury zauważyć można w ostatnim czasie trend na tarasowy biokominek.

Biokominek - definicja

To określenie jest używane w przypadku palenisk, zasilanych tzw. biopaliwem. Jest ono produkowane z alkoholu etylowego. W porównaniu do kominków tradycyjnych nie ma mowy o emisji jakiegokolwiek dymu czy też zapachu. Po jego spaleniu nie ma nawet śladowych ilości popiołu. Ciekawą zaletą jest fakt, iż jego instalacja nie wiąże się z koniecznością budowy przewodów kominowych.

Aby nastrój był wyjątkowy!

Warto sprawić aby po zachodzie słońca taras stał się miejscem wręcz magicznym. Można to osiągnąć dzięki barwom ognia jakie są wydobywane z biokominków. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kominków i ogrodowych pochodni. Stanowią oczywiście źródło ciepła dzięki czemu można spędzić mile czas na tarasie nawet w chłodniejsze dni

Dobór biokominka do tarasu

Kwestię biokominka należy wziąć pod uwagę już w trakcie aranżacji tarasu. Na rynku dostępne są wersje wolnostojące, ścienne oraz zestawy do zabudowy. Osoby starannie dobierające każdy detal mogą znaleźć oferty bardzo ciekawie zaprojektowanych biokominków. Niepowtarzalny design z hartowanego szkła jak i innych elementów sprawi, że urządzenie to doskonale wypełni przestrzeń tarasową.Zobacz również:

  • Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

    Dobór materiałów wykończeniowych bywa sporym wyzwaniem dla wielu inwestorów. Drzwi zewnętrzne to nie tylko ozdoba strefy wejściowej domu, ale również ochrona i bezpieczeństwo mieszkańców. O czym warto pamiętać i na co [...]

    Więcej
  • mobiDOM – bezpłatna aplikacja, która pomoże w budowie domu!

    Mamy dla Was bardzo dobre wieści! W sklepach Google Play i App Store pojawiła się właśnie nasza bezpłatna aplikacja mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy wymarzonego domu [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia