Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Premia termomodernizacyjna

Premia termomodernizacyjna to forma wsparcia finansowego, przeznaczonego na wykonanie termoizolacji domu lub wymianę systemu ogrzewania. Jest ona proponowana inwestorom w ramach programu nadzorowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. 

 Zasady programu:

Z premii mogą skorzystać inwestorzy, którzy uzyskają kredyt w Banku Gospodarstwa Krajowego lub w innym banku z nim współpracującym. Cała kwota kredytu musi zostać przeznaczona na termoizolację budynku lub wymianę systremu grzewczego. Wsparcie finansowe ma formę umorzenia części kredytu. Warunkiem uzyskania dopłaty jest przedstawienie audytu energetycznego, który musi być dołączony do wniosku o przyznanie premii.  

 

Premia termomodernizacyjna może zostać udzielona:

  • właścicielom lub zarządcom budynków mieszkalnych
  • właścicielom lub zarządcom budynków zbiorowego zamieszkania
  • właścicielom lub zarządcom budynków użyteczności publicznej stanowiących własność jednostek samorządu terytorialnego i wykorzystywanych przez nie do wykonywania zadań publicznych
  • właścicielom lub zarządcom lokalnej sieci ciepłowniczej
  • właścicielom lub zarządcom lokalnego źródła ciepła

 

Szczegółowe informacje o programie na stronie: www.bgk.pl

 


Czytaj również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia