Projekty domów
do 120m²

Projekty domów
120 - 160m²

Projekty domów
powyżej 160m²

Wszystkie
projekty domów

Projekty domów
z dopłatą

Zadzwoń:
(071) 798 38 00

 

Studio Projektowe Archipelag

STUDIO Archipelag specjalizuje się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, budynków wielorodzinnych, w modernizacjach i indywidualnych projektach rezydencji.

Firma powstała w 1997 roku; założona przez ARTURA WÓJCIAKA, absolwenta wydziału architektury Politechniki Wrocławskiej, który doświadczenie zdobywał pracując w Urzędzie Miasta Wrocławia, a później kierując zespołem projektowym w pracowni AR-5 przygotowującym kompleksową dokumentację projektową dużych obiektów.

STUDIO to zespół młodych, twórczych i rzetelnych ludzi, którzy lubią wyzwania i swoją pracę. Pośród zatrudnionych specjalistów znajdują się nie tylko architekci, ale również konstruktorzy, instalatorzy, projektanci i graficy.

STUDIO to nowoczesne biuro wyposażone w najnowszy sprzęt komputerowy, specjalistyczne oprogramowanie oraz stały dostęp do internetu.

STUDIO specjalizuje się w projektowaniu budynków użyteczności publicznej (domy towarowe, biurowce, obiekty sportowo-rekreacyjne, hale widowiskowe, banki), budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych (projekty indywidualne, rezydencje) oraz w modernizacjach i aranżacjach wnętrz.

W ciągu kilku ostatnich lat STUDIO opracowało i przekazało do realizacji wiele projektów z pełną dokumentacją budowlano-wykonawczą, m.in.:

  • projekt pięciokondygnacyjnego domu towarowego HOWELL COMPLEX, który powstał w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta.
  • projekt głównej siedziby Wrocławskiego Towarzystwa Leasingowego we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej
  • projekt koncepcji fabryki światłowodów w Lublinie
  • projekt biurowców dla Parku Technologicznego we Wrocławiu
  • projekt Giełdy Hurtu Owocowo-Warzywnego w Wałbrzychu przy ul. Wysockiego
  • projekty osiedli mieszkaniowych wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych w Warszawie, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy, Bogatyni
  • kilkadziesiąt projektów rezydencji i domów jednorodzinnych
  • projekty wnętrz

STUDIO współpracuje z irlandzką firmą PM-Techcom, która realizuje w całej Europie budowy obiektów przemysłowych, znanych i renomowanych firm takich jak: IBM, Cadbury, Cargill oraz obiekty użyteczności publicznej (m.in. siedziby banków). Dzięki tej współpracy wspólnie z PM-Techcomem jesteśmy w stanie prowadzić każdą inwestycję od pierwszych uzgodnień formalnych poprzez wszystkie prace projektowe cały okres trwania budowy do przekazania inwestorowi gotowego do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

Proponowane przez STUDIO rozwiązania architektoniczne charakteryzuje niezwykła funkcjonalność, estetyka i otwartość na nowoczesne i nowatorskie rozwiązania. STUDIO jest w stanie sprostać najbardziej wyszukanym oczekiwaniom, także tym tradycyjnym. Każdy projekt powstający w STUDIU cechuje przyjazny człowiekowi sposób ukształtowania przestrzeni. Każdy projektowany budynek musi być na miarę przyszłych użytkowników! Taka idea przyświeca zespołowi STUDIA przy pracy zarówno nad domem jednorodzinnym, wielorodzinnym czy biurowcem. Stąd tak wielu inwestorów powierzyło nam tworzenie przyszłych miejsc pracy, domów...

W ciągu kilku lat od powstania firmy, pracy z inwestorami, nadzorowania powierzonych zadań oraz przygotowywania kompletnej dokumentacji, STUDIO przekonało siebie i współpracujących ludzi, iż każde zadanie jest możliwe do wykonania. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu w pracę oraz wysokiej jakości sprzęcie komputerowym, każde zlecenie jest przygotowywane rzetelnie i terminowo. Na każdym etapie - od powstania koncepcji projektu po jego realizację - do dyspozycji inwestora są wszyscy specjaliści STUDIA, służący swoim doświadczeniem, radą i pomocą. Współpraca z fachowcami z różnych branż umożliwia wykorzystanie optymalnych rozwiązań i stworzenia pełnej dokumentacji, gotowej do realizacji.

Studio Projektowe Archipelag
ul. Rzeźnicza 28 - 31
50-130 Wrocław
tel./fax: (71) 798 38 90
studio@archipelag.pl

Wyszukiwanie tekstowe: