Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Marcel G2 - ruszamy wiosną 2014

Witam
My również jesteśmy zasfascynowani projektem Marcel G2, który zawładnął naszymi umysłami i musieliśmy go kupić,a teraz czas na realizację inwestycji - mamy nadzieję ruszyć wiosną 2014. Jak na razie czekamy na PnB. Budujemy w woj. zachodnioporoskim, okolice Koszalina. Jeśli ktoś buduje w naszych okolicach Marcela G2, to proszę o kontakt w celu wymiany spostrzeżeń i wskazówek odnośnie zmian i itp. Mamy zamiar budować systemem gospodarczym, także będzie potrzebnych wiele porad i wskazówek technicznych.

Pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj
  • tiger75 2013-12-10 13:34

    witam
    czy zmienialiscie cos w projekcie ? Czy nie wydaje wam sie ze salon jest za maly w porownaniu np z projektem Liv3 ? wacham sie pomiedzy tymi dwoma bo jak nie jeden ma za male pokoje ( liv3) to drugi znowu ma za maly salon...i badz tu babo mądra.. :)

  • 83.21.232.* 2013-12-11 17:43

    Witam
    Jak na razie, to zmieniliśmy tyle, że zrezygnowaliśmy z (jak to juz ktoś wcześniej ładnie nazwał), "budki telefonicznej" - wnęki z tyłu budynku. Zlicujemy okno ze ścianą i prawdopodobnie nie będzie tam tych dwóch słupów żelbetowych. Możliwe, że zrezygnujemy z dużych okien w sypialniach. Reszta zmian wyjdzie w praniu. Czy Wy juz rozpoczeliście budowę i jeśli można wiedzieć, to w jakiej okolicy??? Budujecie sami - systemem gospodarczym, czy macie ekipę? Ja zamierzam budować system gospodarczym, bynajmniej do stropu. Za dach się nie biorę. Jeśli już zaczeliście budować i macie jakąś dokumentację fotograficzną, to byłbym wdzięczny za kilka fotek.
    Pozdrawiam

  • 164.127.249.* 2014-01-06 18:56

    Witam
    My startujemy na wiosnę dolnośląskie,
    może jest ktoś z tego regionu kto również zaczyna w tym okresie

  • 78.9.31.* 2014-01-07 22:34

    Witam ,jestem z dolnośląskiego i też myśle o tym projekcie, a gdzie Państwo budują?Pozdrawiam

  • 83.22.25.* 2014-01-18 19:38

    Witam jestem ze śląskiego i tez szukam osób które budują czy już wybudowały ten dom. Projekt podoba mi się.
    Pozdrawiam

  • 89.228.129.* 2014-01-23 22:24

    Witajcie
    Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób służyć pomocą i informacjami na temat budowy Marcela G2 ( lustro )
    to jesteśmy do waszej dyspozycji. W chwili obecnej projekt wykonany do wieńca.
    Pozdrawiam

  • BobSamWybuduje 2014-01-26 17:16

    "89.228.129.*" napisał/a:Witajcie
    Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób służyć pomocą i informacjami na temat budowy Marcela G2 ( lustro ) to jesteśmy do waszej dyspozycji. W chwili obecnej projekt wykonany do wieńca. Pozdrawiam


    Witam
    My również mamy lustro. Obecnie czekamy na PnB i w marcu, jak warunki atmosferyczne pozwolą, ruszamy z budową - system gospodarczy. Czy dysponujecie dokumantacją fotograficzną Waszej budowy??? Jeśli tak, to był bym wdzięczny za zdjęcia. Z czego budujecie - ceramika, czy suporeks? Ja zdecydowałem się na suporeks z Solbetu. W jakim woj. budujecie?
    Mój mail:
    Pozdrawiam

  • 150.254.179.* 2014-01-30 14:06

    Witam,
    interesujemy się kupnem tego projektu. Mamy już działkę, zasnatawiamy się czy jesteśmy w stanie zmieścić się "pod klucz" w 400 tyś.?
    pozdrawiamy
    k&p

  • 83.5.154.* 2014-02-02 15:25

    "89.228.129.*" napisał/a:Witajcie
    Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób służyć pomocą i informacjami na temat budowy Marcela G2 ( lustro )
    to jesteśmy do waszej dyspozycji. W chwili obecnej projekt wykonany do wieńca.
    Pozdrawiam


    Witam, widzę, że "lustro" cieszy się duzą popularnością :), my też je kupiliśmy. W najbliższym czasie składamy dokumenty o pozwolenie na budowę i mamy nadzieję ruszyć z budową w czerwcu. Jesteśmy z woj. łódzkiego, jeśli ktoś buduje w naszym rejonie, bardzo prosimy o kontakt. Chcielibyśmy prosić o informację, jaki jest rzeczywisty koszt stanu surowego zamkniętego (a konkretnie z dachem, ale bez okien, chcielibyśmy to porównać z kosztorysami, jakie nam przedstawili wykonawcy). W naszym projekcie będziemy mieć kilka zmian, najważniejsze to: likwidacja "budki telefonicznej", zmniejszenie okien na wschodniej elewacji domu (ciąg pomieszczeń za garażem), adaptacja poddasza oraz powiększenie kotłowni (piec na ekopelet), a tym samym wydłużenie garażu i kuchni o ok. 1 m. Bardzo prosimy o kontakt. Dziękuję.

  • 87.105.250.* 2014-02-02 19:35

    Myślę że 400 tys. troche mało, ale to też zależy czy będziecie budowali sposobem gospodarczym czy ekipą. Za wybudowanie Marcela razem z dachem zapłaciłam 60 tys. ekipie budowlanej oczywiście sama robocizna.Marcel jest w stanie surowym zamkniętym w woj.dolnośląskim, jak ktoś chce zobaczyć Marcela to zapraszam.

  • 31.63.15.* 2014-02-03 14:27

    Witam,również myślę nad budową Marcela.Interesuje mnie koszt materiałów stanu surowego zamkniętego,bo robocizne juz znam.Bardzo proszę o odpowiedz.Chętnie bym zobaczył domek ale mieszkam na podkarpaciu,trochę za daleko.Z góry dziękuję.

  • 5.174.102.* 2014-02-15 07:56

    "87.105.250.*" napisał/a:Myślę że 400 tys. troche mało, ale to też zależy czy będziecie budowali sposobem gospodarczym czy ekipą. Za wybudowanie Marcela razem z dachem zapłaciłam 60 tys. ekipie budowlanej oczywiście sama robocizna.Marcel jest w stanie surowym zamkniętym w woj.dolnośląskim, jak ktoś chce zobaczyć Marcela to zapraszam.


    CHętnie zobaczę Marcela proszę o kontakt

  • NaszDomek 2014-04-22 22:16

    "89.228.129.*" napisał/a:Witajcie
    Jeżeli możemy w jakikolwiek sposób służyć pomocą i informacjami na temat budowy Marcela G2 ( lustro )
    to jesteśmy do waszej dyspozycji. W chwili obecnej projekt wykonany do wieńca.
    Pozdrawiam


    Witam, proszę o kontakt. "Na dniach" składam wniosek o PnB, i mam kilka pytań dot. budowy Marcela.
    dziękuję, pozdrawiam

  • 84.205.13.* 2014-05-02 20:23

    Witam, my również przymierzamy się do budowy tego domku. Jeśli Wasz juz się buduje czy moglibyśmy zajechać i obejrzeć? Tez mieszkamy w Zachodniopomorskim. Proszę o info na adres
    Będziemy wdzięczni.
    Pozdrawiam Jadzia

  • 80.48.136.* 2014-05-03 12:05

    Witam, wszystkich przymierzających się do budowy tego domku. Z budową startujemy w lipcu, woj. podkarpackie. Gdyby ktoś był zainteresowany jakich przeróbek dokonaliśmy to proszę pisać.
    pozdrawiam.

  • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2014-05-09 14:59

    fotoKONKURS: „Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM!"


    Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!

    Zrób zdjęcia swojego domu, który został zrealizowany na podstawie projektu gotowego z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres e-mail:


    Do wygrania atrakcyjne nagrody!

    Szczegóły znajdziecie tutaj - http://www.archipelag.pl/aktualnosci/fotokonkurs-najpiekniejszy-dom-moj-dom-quot-1.html

    Serdecznie zapraszamy!

  • 91.224.128.* 2014-08-10 16:57

    Witam,

    my jesteśmy zainteresowani przeróbkami i postępem prac, jak i nie ukrywam kosztami. Sami startujemy jak wreszcie będzie pozwolenie (wszystko trwa już od grudnia 2013, ale to standard w Krakowie niestety:/) - chętnie również damy znać jakie zmieny wprowadziliśmy, a na dalszych etapach jak będzie szła budowa możemy również powysyłać jakieś zdjęcia, poodpowiadać na pytania. Pozdrawiam i proszę o kontakt

  • 46.77.124.* 2014-08-23 18:23

    Witam, czy buduje może Marcela ktoś z woj. Pomorskiego?

  • agaGM 2014-09-15 00:42

    "5.174.102.*" napisał/a:"87.105.250.*" napisał/a: Myślę że 400 tys. troche mało, ale to też zależy czy będziecie budowali sposobem gospodarczym czy ekipą. Za wybudowanie Marcela razem z dachem zapłaciłam 60 tys. ekipie budowlanej oczywiście sama robocizna.Marcel jest w stanie surowym zamkniętym w woj.dolnośląskim, jak ktoś chce zobaczyć Marcela to zapraszam.
    CHętnie zobaczę Marcela proszę o kontakt


    Ja również chętnie zobaczylabym Marcela. Bardzo proszę o informację gdzie można go obejrzeć.
    Z gory bardzo dziękuję i proszę o kontakt:

  • 31.6.138.* 2014-10-06 22:36

    "80.48.136.*" napisał/a:Witam, wszystkich przymierzających się do budowy tego domku. Z budową startujemy w lipcu, woj. podkarpackie. Gdyby ktoś był zainteresowany jakich przeróbek dokonaliśmy to proszę pisać.
    pozdrawiam.


    Witam, proszę o informację na maila jakich przeróbek Państwo dokonaliście i na jakim jesteście etapie z budową, email:

  • 79.184.165.* 2014-12-11 18:11

    a gdzie dokladnie

  • 79.184.165.* 2014-12-11 18:26

    Jestem w stanie wykonać stan surowy z dachem za 47 tyś. Zachodniopomorskie

  • 89.65.165.* 2015-01-02 18:16

    Witam, czy buduje lub wybudował może Marcela ktoś w Lublinie lub okolicach?

    Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak przed zakupem chciałbym zobaczyć go na żywo. Ba Z góry bardzo dziękuję i proszę o kontakt:

  • 83.7.247.* 2015-05-04 16:37

    MAM PYTANIE CZY KTOS BUDUJE TEN DOMEK W DOLNOSLASKIM BO CHCIELI BYSMY ZOBACZYC GO W REALU JESLI JEST TAKA MOZLIWOSC TO BARDZO PROSZE O KONTAKT BEDZIEMY BARDZO WDZIECZNI

  • 193.19.125.* 2015-05-19 13:17

    witam, czy ktoś buduje/wybudowal dom Marcel w województwie świętokrzyskim lub pobliżu?
    chciałbym zobaczyć go na żywo i dowiedzieć się więcej na temat kosztów budowy

  • 37.128.57.* 2015-05-22 12:06

    87.105.250.*, bardzo proszę o kontakt na

    Chcialibyśmy zobaczyć domek :)

  • 83.21.177.* 2015-09-23 17:51

    Witam
    Czy ktoś buduje dom Marcel w okolicy Wrocławia, jesteśmy na etapie wieńca, może ktoś jest na bardziej zawansowanym etapie lub zakończył już budowę, z chęcią obejrzelibyśmy taki domek i ewentualnie skorzystali z porad.
    Wprowadziliśmy zmiany:
    1. likwidacja wnęki "budka telefoniczna" jak ktoś już to wcześniej nazwał :) co za tym idzie brak słupów żelbetowych, na końcu korytarza wstawiona tylko witryna
    2. zmniejszone okno w łazience i spiżarni
    3. zmniejszone okna tarasowe w sypialniach
    4. w sypialni wygospodarowana garderoba we wnęce, co spowodowało przesunięcie ścianki w łazience w głąb sypialni o 50 cm (większa łazienka)
    5. likwidacja jednego okna w kuchni
    6. rezygnacja z jednych drzwi tarasowych w salonie na rzecz witryny, drugie drzwi zmniejszone do szerokości 3,0 m
    7. rezygnacja z zagospodarowania poddasza co za tym poszło zmiana konstrukcji stropu na lekki i konstrukcji dachu (wiązary)

  • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2016-03-18 10:07

    Szanowni Państwo,
    serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym FOTOkonkursie – do wygrania atrakcyjne nagrody!

    Więcej szczegółów o konkursie: http://www.archipelag.pl/aktualnosci?Article=%40wez-udzial-w-fotokonkursie-wygraj-cenne-nagrody-1.html

    Zapraszamy do wspólnej zabawy!

  • 46.169.164.* 2016-04-09 18:55

    Witam, czy ktoś buduje/wybudowal dom Marcel w okolicy Wrocławia lub pobliżu?
    Chciałbym zobaczyć go na żywo.

  • 82.177.46.* 2016-04-21 08:11

    Witam.
    Jeśli ktoś ma jakieś pytania w sprawie Marcela G2 to proszę śmiało pisać.
    Budowa jest na ukończeniu, w zasadzie to robimy ostatnie "szlify".
    Dom powstał w woj. łódzkim, okolice Bełchatowa. Budowane z porotherm max. Dach - blacha Venecja (modułowa).
    Okna w kolorze antracyt. Obecnie wykańczam korytarz, ekipa kładzie tynk na elewacji. W ciągu najbliższego miesiąca wykonam taras drewniany na wylewce betonowej oraz wyrównam teren i posieję trawę.
    Wszelkie pytania na maila:

  • 195.117.93.* 2017-01-17 12:43

    witam czy ktos wybudowal ten domek w maloposkim lub w okolicy bielska białej chetnie bysmy zobaczyli jestesmy zainteresowani tym projektem, jesli ktos posiada jakies zdj z adaptacji poddasza tez bysmy chetnie zobaczyli prosze o kontakt

  • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-07-21 09:53

    Szanowni Państwo,
    Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji FOTOkonkursu. Do wygrania cenne nagrody!
    Wystarczy wysłać do nas zdjęcia z realizacji swojego domu. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj - https://www.archipelag.pl/start/aktualnosci-1?Article=%40konkurs-fotograficzny-moj-wymarzony-dom-wygraj-grilla-i-inne-atrakcyjne-nagrody.html
    Pozdrawiam

  • 79.68.157.* 2018-02-01 19:32

    Witam jestem zainteresowany tym projektem marcel czy ktoś może umożliwić obejrzenie domu jestem z województwa śląskiego ale mogę dojechać dalej . Bardzo proszę o kontakt

  • 217.172.254.* 2018-02-15 11:48

    Dzień dobry,
    szukam osoby, która wybudowała dom według projektu Marcel. Najlepiej w województwie łódzkim. Chciałabym obejrzeć taki dom i zapytać jak sprawuje się w praktyce ;) Bardzo proszę o kontakt
    Pozdrawiam
    Karolina

  • 217.172.243.* 2018-11-20 12:02

    Witam,
    nabyliśmy z mężem projekt Marcel w wersji IV G2 lustro. W przyszłym roku planujemy rozpoczęcie budowy w woj. łódzkim. Chciałabym prosić o kontakt osobę, której udało się wygospodarować garderobę w głównej sypialni. Jeśli to możliwe to chciałabym zobaczyć zdjęcia lub projekt.

    Pozdrawiam
    Karolina

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 18.189.180.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia