Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Poznaj nasze projekty domów

ZOBACZ WSZYSTKIE NOWOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE PARTEROWE ZOBACZ WSZYSTKIE Z PODDASZEM ZOBACZ WSZYSTKIE PIĘTROWE ZOBACZ WSZYSTKIE MAŁE ZOBACZ WSZYSTKIE ŚREDNIE ZOBACZ WSZYSTKIE DUŻE

Aktualności i porady budowlane

 • Klasa energetyczna A dla okien FAKRO

  We Wrocławskim Centrum Kongresowym już po raz dziesiąty odbyły się Dni Oszczędzania Energii, których tematem było „Projektowanie budynków niskoenergetycznych: efektywność energetyczna, ekonomia, mikroklimat”.

 • Załóż Dziennik Budowy on-line!

  Dzienniki Budowy, założone na stronie ARCHIPELAGU, stanowią niezwykły pamiętnik – zapis wspomnień z etapów powstawania wymarzonego domu. To także miejsce służące wymianie doświadczeń, opinii i kontaktów. Dołącz do społeczności budujących!

 • Jesienne dni z Lamps&Co

  Jakie oświetlenie w pokoju dziecka zaplanować na jesienne popołudnia i wieczory? Lamps&Co. ma na to pomysł! Zobaczcie sami nowe propozycje od tej polskiej marki.

 • Kamienie elewacyjne i płytki cegłopodobne we wnętrzach

  Materiały elewacyjne we wnętrzach są modne i ciągle zyskują nowych zwolenników. Zawdzięczają to swoim walorom estetycznym, ale również wielości zastosowań.

 • Termo Organika - Termo zysk

  Ciepło zimą i przyjemny chłód podczas upalnego lata, do tego niskie koszty ogrzewania albo klimatyzacji - to marzenie właściciela domu. Prawidłowo wykonana termomodernizacja z zastosowaniem dobrej klasy styropianu pozwala na uzyskanie takiego komfortu.

 • LISTOPADOWA promocja ARCHIPELAGU

  Marzysz o własnym, przytulnym domu? Spełnij pragnienia już teraz – tylko w listopadzie wszystkie projekty, zamówione przez formularz na naszej nowej stronie internetowej, są o 200 zł tańsze! Wraz z projektem otrzymasz wyjątkowe prezenty!

 • Projekty domów ARCHIPELAG

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG od 1996 r. projektuje domy jednorodzinne. Różnorodna oferta ponad 1200 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce, bogate doświadczenie oraz wspólna pasja wyróżniają ARCHIPELAG na rynku.

 • 5 najczęściej wybieranych dodatków do projektu

  Zobacz ranking najczęściej wybieranych dodatków do projektów. Wentylacja mechaniczna i pompa ciepła – trend nowoczesności czy standard współczesności? Kosztorys budowlany – w ocenie inwestorów nieoceniony przewodnik zapewniający rzetelną kalkulację kosztów i wskazujący możliwości ograniczenia wydatków. Dziennik i [...]

Zobacz więcej aktualności