Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Poznaj nasze projekty domów

ZOBACZ WSZYSTKIE NOWOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE PARTEROWE ZOBACZ WSZYSTKIE Z PODDASZEM ZOBACZ WSZYSTKIE PIĘTROWE ZOBACZ WSZYSTKIE TRADYCYJNE ZOBACZ WSZYSTKIE NOWOCZESNE ZOBACZ WSZYSTKIE MAŁE ZOBACZ WSZYSTKIE ŚREDNIE ZOBACZ WSZYSTKIE DUŻE

Aktualności i porady budowlane

 • „Prosument” – program dofinansowania przez NFOŚiGW

  Program „Prosument” polega na dofinansowanie mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii przez NFOŚiGW za pomocą bezzwrotnej dotacji i pożyczki udzielanej na 100% kosztów inwestycji, na okres 15 lat, oprocentowanej na 1%.

 • Promocja PROJEKTY MIESIĄCA!

  Wybierz jeden z TOP 10 projektów z bogatej oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG objętych promocją – odbierz 200 zł rabatu oraz zestaw atrakcyjnych dodatków!

 • Płytka Boston

  Nie każdy może pozwolić sobie na ułożenie naturalnej cegły na elewacji lub w swoim wnętrzu, z tego względu dobrym rozwiązaniem są płytki cegłopodobne idealnie odzwierciedlające walory estetyczne i wizualne naturalnej cegły.

 • Jak wybrać dobrą ekipę dekarską?

  Planujesz budowę lub remont domu? Myślisz o wymianie dachu lub okien dachowych? Dobre jakościowo materiały budowlane to jedynie połowa sukcesu. Kluczem do niego jest fachowa ekipa, która wykona wszystkie prace zgodnie ze sztuką dekarską.

 • FAKRO nagrodzone tytułem Budowlanej Firmy Roku 2014

  12 lutego odbyła się uroczysta Gala Buildera, podczas której miesięcznik nagrodził najlepsze firmy wykonawcze, dostawcze oraz ich przedstawicieli. Decyzją Redakcji i Rady Programowej miesięcznika Builder wśród laureatów znalazła się także firma FAKRO.

 • Wentylacja mechaniczna z GPWC

  Gruntowy Powietrzny Wymiennik Ciepła to instalacja wykorzystująca energię zmagazynowaną w gruncie do ogrzewania i chłodzenia powietrza wentylacyjnego. Dzięki zastosowaniu GPWC efektywniej funkcjonuje wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła.

 • Projekty domów ARCHIPELAG

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG od 1996 r. projektuje domy jednorodzinne. Różnorodna oferta ponad 1200 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce, bogate doświadczenie oraz wspólna pasja wyróżniają ARCHIPELAG na rynku.

Zobacz więcej aktualności

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG – 18 lat doświadczenia i ponad 1300 gotowych projektów domów w ofercie. Najwyższa jakość oraz sprawdzone rozwiązania projektowe. Kompleksowa obsługa i najlepsza dokumentacja na rynku. U nas na pewno znajdziesz swój wymarzony dom! Mamy dla Ciebie najlepsze projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji oraz projekty domów piętrowych – wszystkie piękne i energooszczędne – do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym – od domów małych i tanich w budowie, po reprezentacyjne rezydencje dla wymagających. W ofercie ponadto: garaże, budynki gospodarcze oraz dodatki do każdego projektu. Polecamy także dział wnętrza inspiracje, a w nim moc pomysłów podpowiadających jak urządzić własny dom!

Nasze projekty domów wyróżnia atrakcyjny design, najwyższa jakość dokumentacji oraz charakterystyczny, rozpoznawalny styl. Wybierając dom z kolekcji ARCHIPELAGU, otrzymujesz najlepsze rozwiązania projektowe oraz gwarancję doskonałej funkcjonalności. Nasze projekty tworzymy w trosce o codzienną wygodę i ekonomiczną eksploatację w przyszłości, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój dom będzie nie tylko piękny, ale również ciepły i komfortowy.

U nas zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc i bezpłatne porady architektów – jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie budowy.

Serdecznie zapraszamy!

Siedziba pracowni

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

ul. Rzeźnicza 28 - 31 | 50-130 Wrocław

NIP: 897-16-05-744 | REGON: 931987209

Biuro obsługi klienta
telefon: 71 798 38 00
Napisz do nas
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia